Vanessa Bryant prek me dedikimin për vajzën e ndjerë

Saturday, 02 May 2020 11:37

Gianna Bryant do të kishte mbushur 14 vjeç të premten dhe për të përkujtuar ditën e veçantë, nëna e saj Vanessa i bëri homazh me një mesazh prekës.
Adoleshentja vdiq në fillim të këtroj viti në një aksident me helikopter, ku mbeti gjithashtu i vdekur edhe babai i saj, legjenda e NBA, Kobe Bryant.
“Gëzuar 14-vjetorin e lindjes vajza ime e ëmbël, Gianna. Mami të do më shumë sesa mund t’ju tregoj ndonjëherë,”- shkroi ajo në Instagram.
Ndërsa shtoi: “Ti je pjesë e shpirtit tim përgjithmonë. Më mungon aq shumë çdo ditë. Uroj që kur të zgjohem të kem këtu me mua. Më mungon buzëqeshja jote, përqafimet dhe të qeshurat e tyre. Më mungon gjithçka tek ty, Gigi. Të dua shumë!”
Gianna ishte vajza e dytë e 41-vjeçarit me Vanessën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shuhet profesori i tre kontinenteve, Agron Fico

Kulturë

Shuhet profesori i tre kontinenteve, Agron Fico

Shuhet në moshën 86-vjeçare albanologu dhe studiuesi i njohur Agron Fico. Lajmin e ka dhënë Akademia e Shkenca, teksa vlerëson maksimalisht figurën e Ficos, për kontributin e vyer të dhënë...

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Politikë

Prokuroria shpall moskompetencën për aksionin anti-drogë në Kukës, dosja kalon në SPAK

Prokuroria e Kukësit ka shpallur moskompetencë në lidhje me dosjen e 19 të arrestuarve për trafik droge në Kukës. Dosja me 19 të arrestuar ka kaluar tashmë në duart e SPAK...

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Politikë

Pas takimit me ambasadorët, Bylykbashi e Vasili në zyrën e Bashës, i pranishëm edhe kryetari i PDIU

Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili pas takimit me ambasadorët Yuri Kim, Luigi Soreca dhe Duncan Norman kanë shkuar në zyrën e Bashës. Dy të mandatuarit e opozitës për Këshillin Politik do...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!