Fundjava e fundit në relaks për Cristianon, së bashku me Georginan kthehen nga Madeira nga ku publikojnë foto hot dhe romantike

Hënë, 04 May 2020 11:16

Fundjava e fundit në relaks për Cristiano Ronaldon përpara hyrjes në Itali dhe fillimit të stërvitjes me Juventusin.

Në Madeira së bashku me Giorginan dhe katër fëmijët futbollisti ka shijuar bukuritë e ishullit të tij të lindjes, mes relaksit në det dhe ekskursioneve në Punta të San Lorenzos, nga ku duket panorama e mrekullueshme, që futbollisti ka ndarë në rrjetet sociale.
foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 12345678910111213PreviousNext

Dhe përsa i takon pamjeve të mrekullueshme, nuk mund të mos rrimë pa admiruar edhe atë që ofrohet nga influencer Georgina Rodrigues teksa nder rrobat, e veshur me tanga. Një shpërthim sensual që i lë ndjekësit me gojë hapur. Së bashku teksa shëtisin, Georgina dhe Cristiano kanë bërë edhe shumë foto provokuese dhe seksi.

Gjithmonë e më shumë të dashuruar, të qeshur dhe shumë pranë njëri-tjetrit, ata e kanë kaluar provën e madhe të izolimit, duke dalë më të bashkuar se kurrë më parë. Karantinimi i tyre ka qenë një izolim me 5 yje, dhe në faqet e tyre sociale çifti ka ndarë momentet më të bukura.
Në vilën e tyre portugeze ata kanë kaluar ditë të qeta, me stërvitje, lojëra në familje dhe shumë përkëdhelje për më të vegjlit e shtëpisë. Cristiano Jr, Mateo, Eva dhe Alana Martina, që shfaqen të qeshur pranë mamit dhe babit, për herë të parë vetëm për ta.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Politikë

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Gentian Zenelaj, aktori i mirënjohur humorit, i ka dërguar një mesazh kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut.Zenelaj, si prind kësaj radhe më shumë se sa figurë publike, i ka...

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

Globi

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

  Protestuesit u përleshën sërish me policinë në disa shtete amerikane, për të katërtën ditë radhazi, lidhur me vrasjen e një afro-amerikani të paarmatosur gjatë një arrestimi nga policia në Minneapolis...

Tronditet Korça, dy lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme

Aktualitet

Tronditet Korça, dy lëkundje tërmeti të njëpasnjëshme

Tërmeti godet Greqinë, dy lëkundje të forta tmerrojnë qytetarët në orët e mëngjesitLëkundje tërmeti janë ndjerë në Korçë.Lëkundjet janë ndjerë 7 km në veri të Korçës dhe magnituda ka qenë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!