Tritan Shehu/Media e lire, ka vete sy, goje e veshe!Prej shkurtit, nje deformim psikologjik i qytetareve

E mërkurë, 11 November 2020 12:36

https://youtube.com/watch?v=y1VPrqXqASk&feature=share
Media e lire, ka vete sy, goje e veshe!
Prej shkurtit, nje deformim psikologjik i qytetareve e pacienteve megjithe punen e devoteshme te personelit shendetesor.
Komiteti e ekspertet te dalin “mbi qeverine” me opinionet e tyre transparente.
Vendit sot i duhen mbi 5 mije teste PCR e mijra imunologjike gratis.
Hallka te rendesishme te sistemit shendetesor mbahen te pa shfrytezuara.
Rimbursimi i shpenzimeve diagnostikuese e mjekuese ambulatore domosdoshmeri.
Sfida e re e madhe-fillimi ne vend i vaksinimit Covid brenda Dhjetorit!

Modifikuar më E mërkurë, 11 November 2020 17:04
Login to post comments

Lajmet e fundit

“Rithemelimi” padit kryetarin e Gjykatës së Tiranës

Politikë

“Rithemelimi” padit kryetarin e Gjykatës së Tiranës

  Komisioni i Rithemelimit ka ngritur padi ndaj kryetarit të Gjykatës së rrethit Gjyqësor Tiranë, Flamur Kapllanit dhe kancelarit Donald Xhelili. Rithemelimi akuzon zyrtarët për “Shpërdorim detyre”. “Në vijim të qëndrimit të bërë...

Tallja me Alibeajn/ Analistët: Fitoi të drejtën që ia jep Kushtetuta

Politikë

Tallja me Alibeajn/ Analistët: Fitoi të drejtën që ia jep Kushtetuta

  Enkelejd Alibeaj vazhdoi farsën presidenciale një ditë më parë, duke arritur kulmin pasi deklaroi se kishte arritur një marrëveshje. E ashtuquajtura marrëveshje, parashikon që opozita të propozojë kandidatë në raundet humbëse...

Petrit Vasili:17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!

Politikë

Petrit Vasili:17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!

17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj! Ne fund te estrades se këlyshit te 18 majit, Rripi i pantallonave te Rames do te...