Meta: Duhet një Nuremberg shqiptar

Tuesday, 16 Mars 2021 11:15

 

Duke folur në ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI TV, presidenti Ilir Meta ka hedhur akuza të shumta, në lidhje me qeverinë.

Sipas Metës, për të gjithë ata që janë përfshirë në krime, do të ketë një Nuremberg shqiptar.

 

Ai ka hedhur akuza të shumta ndaj ministres së Drejtësisë.

“Për të gjithë ata që janë përfshirë në krime për të mbajtur Shqipërinë pa Gjykatë Kushtetuese dhe që i kanë kushtuar Shqipërisë miliarda e miliarda euro, për ata do të ketë një Nuremberg shqiptar. Në Nurembergun shqiptar do shkojne te gjithe ata qe prekin zgjedhjet”-, deklaroi Presidenti Ilir Meta

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

Politikë

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

  Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilloi pasditen e së dielës në Durrës një takim madhështor me kandidatët e saj në Qarkun e Durrësit. Me mijëra qytetarë kishin dalë në rrugët e qytetit...

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

Politikë

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

  Strukturat e PS po zbrazen çdo ditë , pasi socialistët e ndershëm, të zhgënjyer kanë vendosur t'i bashkohen Partisë DemokratikeArdit Kertusha dhe Serjan Mazreku dy ish aktivistët e rëndësishëm të...

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

Politikë

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

  Socialiastët kane nje siguri për veten e tyre dhe të ardhmen e fëmijëve, Lëvizjen Socialiste për Integrim Sot Niko Peleshi është në ankth dhe në mankth. Sepse ndjen që i rrezikohet...