Foto/ Kryemadhi ironizon Ramën për 'Air Albania’

Diel, 16 September 2018 12:44

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama për ‘Air Albania’ dhe iniciativën për të emërtuar avionët me emrat e disa prek poetëve shqiptarë.

Kryemadhi ka publikuar fotot e kompanisë ajrore norvegjeze ‘Air Shuttle’ e cila, sipas saj, e ka bërë më parë këtë në nderim të heronjve dhe shkrimtarëve të tyre.

Ky as kopjacin nuk e bën mirë, ka përfunduar shënimin e saj ironik kryetarja e LSI-së në ‘facebook’.

Postimi i plotë:

Norwegian Air Shuttle e kanë bërë më parë, në respekt të heronjve, shkrimtarëve të tyre.

Ps. Ky edhe kopjacin s’e bën mirë... ???? ????

Login to post comments

Lajmet e fundit

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

Politikë

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

  80% e fëmijëve në moshë çerdheje dhe kopshti në Bashkinë e Tiranës nuk gjejnë dot një vend në strukturat publike. Prindërit rrëfejnë se pranimi i fëmijëve kryhet përmes procedurave diskriminuese...

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Kronikë

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Një atentat mafioz me tre viktima dhe një të plagosur është regjistruar mesnatën e kaluar në Memaliaj, ku shënjestër e atentatit kanë qenë anëtarë të fisit Kalemi. Sipas autoriteteve policore, ngjarja...

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

Kronikë

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

  Vetëvrasja e Olsi Obros, njerit prej të akuzuarëve për mashtrimin e rëndë të qytetarëve duke i zhvatur me mikrokreditë, bashkëshortja e të cilit gjithashtu Elda Ibro, administratore e Micro Credit Albania...