Braimllari:Energjitë tona janë fokusuar tek punësimi i të rinjve për të kthyer shpresën.

Tuesday, 06 Prill 2021 09:01

Në Korçë qytetarët ndihen më të varfër se kurrë.
Rilindja vrau shpresën, i largoi te rinjtë nga vendi dhe i la të papunë.
Më 25 Prill, të marrim pjesë masivisht në zgjedhje për të goditur me votë këtë fatkeqësi kombëtare që ka emrin Rilindje.

LSI 🌹do të krijojë mundësi punësimi në vend, ne do ulim koston e jetesës dhe do kthejmë shpresën.
Të gjithë energjitë tona janë fokusuar tek punësimi i të rinjve për të kthyher shpresën✅

#voto6lsi #lsi #zgjedhje25prill #shqiperiashtepiajuaj

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kreshnik Spahiu quajti shitësit ‘katundarë’/ Sejko: Ata nuk shitën një vend në gjykatë si ty për 50 mijë euro

Politikë

Kreshnik Spahiu quajti shitësit ‘katundarë’/ Sejko: Ata nuk shitën një vend në gjykatë si ty për 50 mijë euro

  Ish-nënkryeari i KLD-së Kreshnik Spahiu, me anë të një statusi në “Facebook” ka sharë dhe ofenduar rëndë shitësit, duke i quajtur ata “katundarë”. Spahiu shkon edhe më tej në imagjinatën e...

‘Mos u dorëzo bisha’, Ballist Morina mbështet Sali Berishën pas replikave me Yuri Kim

Politikë

‘Mos u dorëzo bisha’, Ballist Morina mbështet Sali Berishën pas replikave me Yuri Kim

  Që kur ish-kryeministri i vendit Sali Berisha u shpall ‘non grata’ nga DASH, të shumtë kanë qenë përkrahësit dhe simpantizantët që i kanë dhënë kurajo që të vazhdojë betejat. Sot, Berisha...

Bie numri i doktorantëve të rinj, pas 2018 tre herë më pak diploma

Aktualitet

Bie numri i doktorantëve të rinj, pas 2018 tre herë më pak diploma

  Numri i të diplomuarve me doktoraturë ka pësuar rënie vitet e fundit si rrjedhojë e bllokimit të studimeve në këtë cikël nga sektori publik. Të dhënat e INSTAT tregojnë se tre...