Viktor Tushaj:Inskenimet policeske ordinere nuk ju shpetojne nga krimi elektoral.

E mërkurë, 28 Prill 2021 08:50

Inskenimet policeske ordinere kujtoni se ju shpetojne nga krimi elektoral. Keni blere nje popull, keni kercenuar e joshur dere per dere keni shantazhuar punonjes te administrates dhe pastaj kujtoni se ja hidhni me inskenime ordinere te sajuara nga ju vete me anetare te PS se. Nuk cuditem aspak qe Aleksander Frangaj burrerine e malsorit e ka kthyer ne lepirje dhe po ben cdo perpjekje per ti sherbyer Rames. Por, edhe per shkak te njohjes personale, ben mire te vije ne Lezhe dhe te verifikoje se kush ka blere kercenuar dhe shantazhuar. I kerkoj SPAK-ut te hetoje dhe te arrestoje menjehere personat dhe ta zbardhe ceshtjen.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Avokati sfidon Celibashin: Zgjidh një bllok dhe unë do e gjej për kë ke votuar

Politikë

Avokati sfidon Celibashin: Zgjidh një bllok dhe unë do e gjej për kë ke votuar

Kryekomisioneri Ilirjan Celibashi në përgjigje të pyetjes së avokatit Adriatik Lapaj ka sqaruar arsyen pse çdo fletë votimi ka një kod të veçantë që e dallon atë nga të tjerat...

LSI denoncon masakrën zgjedhore, Xhixho: Dëmtim me dashje i materialeve zgjedhore

Politikë

LSI denoncon masakrën zgjedhore, Xhixho: Dëmtim me dashje i materialeve zgjedhore

  Zëvendëskryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Erisa Xhixho në një deklaratë për mediat denoncoi krimin zgjedhor nga ana e qeverisë në deformimin e votave të shqiptarëve në zgjedhjet parlamentare të...

“LSI me fat që mbështetet nga të rinjtë”, Luan Rama: Një brez që nuk ka nevojë të marrë njeri për dore

Politikë

“LSI me fat që mbështetet nga të rinjtë”, Luan Rama: Një brez që nuk ka nevojë të marrë njeri për dore

  Nga Luan Rama NJË BREZ QË NUK KA NEVOJËTA MARRË NJERI PËR DORE   Përkundër zhumhurit të zgjedhjeve e gjithë përpjekjeve si në traditën tonë më të shumtuar të manipulimit të tyre, prej...