Berisha publikon pamjet nga ngjarjet e mëdha: Kushtrim për çdo shqiptar

Diel, 12 September 2021 12:18

 

Ish Kryeministri Berisha ka publikuar një mesazh video në faqen e tij ne facebook ku përmblidhen disa nga momentet kyçe të jetës së tij poltike por edhe të Shqipërisë dhe Kombit Shqiptar.

“Sot ju pershendes miq me këte video si kushtrim per çdo demokrate dhe demokrat, për çdo shqiptar”, shkruan ish Kryeministri në mesazhin që shoqëron pamjet video nga takimet e shumta që ai ka zhvilluar që nga dita e parë e demokracisë dhe deri tek anëtarësimi i Shqipërisë në NATO, një nga arritjet me të mëdha të Shqipërisë në vitet e fundit.

Mesazhi:

Sot ju pershendes miq me këtë video si kushtrim për çdo demokrate dhe demokrat, për çdo shqiptar. Sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi