Tritan Shehu:KE i rrezon propaganden Kryeministrit me te verteten tragjike:Shqiperia vendi me numrin e vdekjeve Covid me te larten ne Europe.

E Enjte, 16 September 2021 11:19

KE i rrezon propaganden Kryeministrit me te verteten tragjike:
Shqiperia vendi me numrin e vdekjeve Covid me te larten ne Europe- ne fakt eshte nder me te lartat ne Bote.
16 mije vdekje.
Nder ata 50 mjeke etj.
Dhe Kryeministri vazhdon aktualisht nga Kuvendi sikur nuk ka ndodhur asgje, mburet!
Dhe muajt e ardhshem mund te jene shume me te rende, si pasoje e kesaj keq qeverisje ekstreme, pa pergjegjeshmerise se thelle te saj, perbuzjes e diskriminimit per qytetaret.
Dhe Kryeministri i thur lavde “luftes” se tij te deshtuar me pandemine!
Genjeshtra e vetem genjeshtra!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

Sport

LIVE INTER-JUVENTUS/ Festë zikaltër në stadium, Xheko tund rrjetën

  Sot luhet në stadiumin “Giuseppe Meazza”, derbi i Italisë, Inter-Juventus, e vlefshme për javën e 9 të Serisë A italiane Interi do të kërkojë ringritjen pas humbjes që pësoi javën...

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

Globi

“Der Spiegel” paralajmëron: Në Ballkan po lind një konflikt i ri, pasojat për Europën do të jenë të mëdha

    Revista gjermane “Der Spiegel” i ka kushtuar një shkrim situatës në Ballkan. “Lideri i serbëve të Bosnjës dhe anëtar i kryesisë së Bosnjë-Hercegovinës kërcënon prej vitesh se do të shkatërrojë shtetin...

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

Lifestyle

Ilir Kulla te darka e ditëlindjes së yllit mediatik italian, Mara Venier.Në darkë edhe Carrisi, Parieti, Marcuzzi dhe Ferrili

  Fotolajm/Analisti i njohur shqiptar Ilir Kulla në darkën e ditëlindjes se yllit mediatik italian Mara Venier, sëbashku me Alessia Marcuzzi, Alba Parieti, Sabrina Ferrili dhe Albano Carrisi