"I tronditur dhe i zhgenjyer"/Jep doreheqjen Astrit Xakja,Sekretar i pergjitheshem i Deges Nr 6 Kombinat Tirane!

Saturday, 08 Janar 2022 15:52

Te nderuar miq,kolege dhe bashkepunetore!

Sot ne date 8 Janar 2022 jam duke pire kafe me dy miqte e mi shume te mire!

Njeri prej tyre quhet Uran Metko me shume kontribute ne PDSH( emrin po ja permend pa lejen e tij) tjetrin per arsye pune nuk mund ta them!
Te nderuar miq duke pare zhvillimet ne mediat e ndryshme ne lidhje me situaten qe po ndodh ne seline e PDSH-se jam shume i tronditur jam shume i zhgenjyer dhe si pasoje e kesaj situate une Astrit Xake anetar i PDSH-se qysh ne Janar 1991,ish kryetar i Deges Nr 6 kombinat dhe aktualisht sekretar i deges Nr 6 dhe deri sa te kem fryme do jem anetar i PDSH-se!

Deklaroj me pergjegjsine time te plote dhe personale se jap dorheqjen e pa revokushme si Sekretar i pergjitheshem i Deges Nr 6 Kombinat Tirane!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...