Ditë me diell, por Bashën e mbrojnë truprojat me çadër. Frikë nga vezët?!

Diel, 16 Janar 2022 14:42

 

Lulzim Basha ka shkuar në Fier me masa të larta sigurie, ndërsa për të garantuar takimin e tij janë angazhuar edhe reparte të FNSH-së.

Shkak janë bërë disa dhjetra demokratë që kanë zgjedhur ta presin Lulzim Bashën me protesta.

Sipas pamjeve të siguruara nga Fax News, shihet qartë momenti se si rrethohet Lulzim Basha nga forcat e sigurisë, sapo zbret nga makina e tij, madje truprojat kanë hapur një çadër, mbase me mendimin se dikush prej protestuesve mund të hidhte vezë në drejtim të Bashës

Login to post comments

Lajmet e fundit

“Rithemelimi” padit kryetarin e Gjykatës së Tiranës

Politikë

“Rithemelimi” padit kryetarin e Gjykatës së Tiranës

  Komisioni i Rithemelimit ka ngritur padi ndaj kryetarit të Gjykatës së rrethit Gjyqësor Tiranë, Flamur Kapllanit dhe kancelarit Donald Xhelili. Rithemelimi akuzon zyrtarët për “Shpërdorim detyre”. “Në vijim të qëndrimit të bërë...

Tallja me Alibeajn/ Analistët: Fitoi të drejtën që ia jep Kushtetuta

Politikë

Tallja me Alibeajn/ Analistët: Fitoi të drejtën që ia jep Kushtetuta

  Enkelejd Alibeaj vazhdoi farsën presidenciale një ditë më parë, duke arritur kulmin pasi deklaroi se kishte arritur një marrëveshje. E ashtuquajtura marrëveshje, parashikon që opozita të propozojë kandidatë në raundet humbëse...

Petrit Vasili:17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!

Politikë

Petrit Vasili:17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!

17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj! Ne fund te estrades se këlyshit te 18 majit, Rripi i pantallonave te Rames do te...