Eda Grimci kryetare e PD Dega 9 denoncon skandalet e Veliajt me rruget e Tiranes

Premte, 29 July 2022 18:54

Nderkohe qe tallavaja qeveritare shfaqet vezulluese ne shesh… me lagjet e Tiranes, Njesia 9, gjendja eshte e turpshme, pa asnje investim, asnje sherbim, pa kazane mbeturimash, pa kanalizime…
Ska me tallava qe mund ta mbuloje turpin e kesaj qeverie, e mjerimin qe ka kapluar gjithe Shqiperine e vjedhur e te amortizuar ne cdo shtepi rruge e lagje.
PD dega 9 Alban Hashimi Ismet Abdullai

Login to post comments

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...