‘Votoni për ne që të mos përfundojmë si Shqipëria’/ Berisha: Kur të tjerët të përdorin si gogol elektoral

Hënë, 22 May 2023 14:37

 

Kryetari i Partisë Demokratike ka reaguar pas publikimit të sloganit të një partie politike në zgjedhjet në Slloveni, në të cilën thuhet ‘votoni për ne që të mos përfundojmë si Shqipëria’.

Berisha ka theksuar se kjo ndodh kur bëhesh dele e zezë për maskaradë elektorale dhe të tjerët të përdorin si gogol.

 

‘Kur bëhesh dele e zezë për maskaradë elektorale dhe të tjerët të përdorin si gogol elektoral!’, shkruan Berisha në Facebook.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...