Sekretari i Përgjithshëm i PD, Flamur Noka në zi, ndahet nga jeta nëna e tij

E Enjte, 25 May 2023 08:33

 

Nëna e deputetit dhe Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Flamur Noka është ndarë nga jeta këtë të mërkurë.

Lajmin e trishtë e ka bërë të ditur vetë Noka përmes një postimi në Facebook, ku mes dhimbjesh njofton ndarjen nga jeta të nënës së tij, Ajshe Noka, në moshën 85-vjeçare.

 

Postimi i Flamur Nokës:

Te dashur miq. Me dhimbje te thelle ju njoftoj ndarjen nga jeta ne moshen 85 vjecare te nenes sime Ajshe Noka.

Ceremonia e Varrimit do te zhvillohet Diten e Premte ne ora 11.00 ne vendlindjen time, ne fshatin Novosej te Bashkise Kukes. Pritja behet deri ne diten e Diel ne Bar Restorant “Izet Tocilla” Novosej Faleminderit.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...