Maliqi: Tahiri është sëmurë, kushedi ç'i ka bërë Rama në burg. Koka, Bllako të kontrollojnë ushqimin, të ruhen

Diel, 11 February 2024 20:11

Ish drejtuesi i Policisë së Shtetit, Lefter Maliqi i është bashkuar sot protestës në Rrugën e Shpresës, nga ku mbajti dhe fjalën e tij.

‘’Tahiri është sëmurë, kushedi ç'i ka bërë Rama në burg. Koka, Bllako të kontrollojnë ushqimin, të ruhen se kushedi ç'bëjnë këta’’, tha Maliqi. 

 
 

Ka të dhëna të fundit që duhen verifikuar, ka të dhëna që Ahmetaj shpëtoi nga jeta kurse për Tahirin që është i sëmurë rëndë, kushedi çfarë i ka bërë në burg dy vjet apo tre vjet.

Siç ju ka bërë gjithë bashkëpunëtorëve të tij. 

Prandaj e paralajmëroj dhe e kam thënë në gjithë rrjetet sociale, edhe për Lefter Kokën por edhe për të tjerë, të ruhen.

Të kontrollojnë ushqimin. Se ç’nuk ndodh me këta.

Çfarë mund të thuash për sigurinë kombëtare?

Shikoni si është sofistikuar krimi. I patë Bajret? Gokajt? I keni parë të tjerët, oligarkë e banditë?

Janë pasuruar dhe janë kthyer në firma ndërtimi.

Në vrasës me pagesë, jo vetëm të elementëve të kundërshtarëve politikë por edhe të atyre të votës së lirë, duke shantazhuar, kërcënuar dhe duke blerë votat.

Imagjino ku ka arritur krimi në Shqipëri.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Vdes Andreas Brehme, futbollisti që shënoi golin e fitores së Gjermanisë në finalen e Botërorit 1990

Kronikë

Vdes Andreas Brehme, futbollisti që shënoi golin e fitores së Gjermanisë në finalen e Botërorit 1990

Gjermania e futbollit ka humbur një kampion bote.   Ka vdekur njeriu që ndihmoi të fitojë Kupën e Botës në finalen e vitit 1990 kundër Argjentinës në Romë, Andreas Brehme.  Kampioni i botës...

Eda Grimci: Bashkë jemi të pandalshëm…

Politikë

Eda Grimci: Bashkë jemi të pandalshëm…

Mbledhje kryesie Dega, 9, Tiranë Bashke jemi te pandalshem…Edvin dil na prit para Kryeministrise se kryehajduterise , se po vijme…

Partia Demokratike Dega 16:  Bashkë kundër keqqeverisjes së Edi Ramës!

Politikë

Partia Demokratike Dega 16: Bashkë kundër keqqeverisjes së Edi Ramës!

Partia Demokratike Dega 16: Bashkë kundër keqqeverisjes së Edi Ramës! Dega 16 fton qytetarët të reagojnë dhe të na bashkohen në protestën e 20 Shkurtit. Në takimet me qytetarë dhe bizneset e...