11 korriku/ Balliu: Të bashkuar në betejë për të shpëtuar Shqipërinë nga hajdutët e paravë të qytetarëve

Diel, 07 July 2024 21:41

Nga Klevis Balliu:

Sot bashkë me Sekretarin e Përgjithshëm Flamur Noka dhe Nënkryetarin Gazment Bardhi si edhe Kryetarin e degës 16 Edi Rexha në zonën e Astirit, në takime me qytetarët për tu bashkuar në protestën e datës 11 Korrik ora 20:00.

Të bashkuar në betejë për të shpëtuar Shqipërinë nga hajdutët e paravë të qytetarëve.
Partia Demokratike Dega 16, Tiranë

 

Modifikuar më Hënë, 08 July 2024 10:08
Login to post comments

Lajmet e fundit

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

Politikë

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

  80% e fëmijëve në moshë çerdheje dhe kopshti në Bashkinë e Tiranës nuk gjejnë dot një vend në strukturat publike. Prindërit rrëfejnë se pranimi i fëmijëve kryhet përmes procedurave diskriminuese...

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Kronikë

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Një atentat mafioz me tre viktima dhe një të plagosur është regjistruar mesnatën e kaluar në Memaliaj, ku shënjestër e atentatit kanë qenë anëtarë të fisit Kalemi. Sipas autoriteteve policore, ngjarja...

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

Kronikë

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

  Vetëvrasja e Olsi Obros, njerit prej të akuzuarëve për mashtrimin e rëndë të qytetarëve duke i zhvatur me mikrokreditë, bashkëshortja e të cilit gjithashtu Elda Ibro, administratore e Micro Credit Albania...