Berisha publikon foton e plazheve bosh: Plasi turizmi...

E mërkurë, 10 July 2024 11:58
 

Këto ditë, mediat sociale janë të mbushura me foto të plazheve bosh në Shqipëri.

Shumëkush pyet me ironi, se ku janë ata miliona turistë që propagandon qeveria e Edi Ramës.  

Ndërkohë, edhe kreu i PD, Sali Berisha publikoi një foto nga plazhet bosh në zonën e Spillesë.

‘Spille, plasi turizmi?!’ ironizon ai.

Kujtojmë se tani jemi në kulmin e sezonit, por pamjet që vijnë nga plazhet në vend, por sidomos në jug, janë për të ardhur keq.

Shumë pak njerëz shihen duke frekuentuar brigjet shqiptare këto ditë.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

Politikë

Bashkia e Tiranës nuk ka vende në kopshte e çerdhe për 80% të fëmijëve

  80% e fëmijëve në moshë çerdheje dhe kopshti në Bashkinë e Tiranës nuk gjejnë dot një vend në strukturat publike. Prindërit rrëfejnë se pranimi i fëmijëve kryhet përmes procedurave diskriminuese...

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Kronikë

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Një atentat mafioz me tre viktima dhe një të plagosur është regjistruar mesnatën e kaluar në Memaliaj, ku shënjestër e atentatit kanë qenë anëtarë të fisit Kalemi. Sipas autoriteteve policore, ngjarja...

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

Kronikë

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

  Vetëvrasja e Olsi Obros, njerit prej të akuzuarëve për mashtrimin e rëndë të qytetarëve duke i zhvatur me mikrokreditë, bashkëshortja e të cilit gjithashtu Elda Ibro, administratore e Micro Credit Albania...