Policia Bashkiake në Tiranë dhe IMT-ja gjobit për një dritare të hapur apo për rregullime në avllinë e shtëpisë.…
  Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka komentuar deklaratën e kandidatit të koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Himarën, Fredi…
    Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha nga Kavaja, i ka bërë thirrje Erion Veliajt që të heqë dorë…
    Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha gjatë takimit elektoral në Kavajë, është shprehur se, Kavaja do të jetë…
  Abuzimet me paranë publike nuk kanë të ndalur me institucionet në varësi direkte të ministres së Infrastrukturës dhe Energjisë…
  Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta reagoi pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama se demokratët duhet t’ia fusin…
Kryetari demokrat, Sali Berisha, tha nw Malwsinw e Madhe se Rama po tenton tw mbjellw pwrçarje fetare me injorancën e…
  Kandidati i koalicionit “Bashkë Fitojmë” për Bashkinë e Durrësit, Igli Cara, ka vijuar takimet e tij me banorët e…
  Fjala e plotë e Kryetarit të PD, Sali Berisha, në takimine lektoral në Korçë.Të dashur qytetare dhe qytetarë të…
  Kryetari demokrat, Sali Berisha, deklaroi nga Korça se Edi Rama i ka ditët e numëruara. Ai tha se Rama…
  Deputetja e Partisë së Lirisë Monika Kryemadhi, ka bërë me dije se sot është zhvilluar një trajnim me vëzhguesit,…
Kryetari demokrat, Sali Berisha, deklaroi nga Korça se këto zgjedhje vendore janë të rëndësishme pasi vendosin për fatin e demokracisë.…

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...