Pas nisjes së seancës së kuvendit deputetët e opozitës kanë hyrë në sallë pasi kanë filluar punimet. Ndërkohë që në…
Raporti i Freedom House në lidhje me disa çështje të nxehta të politikës shqiptare siç ishte dhe zgjedhja e Presidentit…
Nis seanca plenare në Kuvend, ndërsa derimë tani opozita nuk është e pranishme në sallë. Edhe pse u tha dje…
Kuvendi i Shqipërisë do të mblidhet sot në seancë plenare dhe ku pritet një përplasje e fortë ndërmjet opozitës dhe…
Ambasadori amerikan në Tiranë ka reaguar pas publikimit në lapsi.al të letrës së ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla i cili shprehej se…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social një video, ku duket një oficer policie që ka nxjerrë armën në…
Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook të hënën, kreu i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj shprehu falenderimet e tij…
Gati në fshehtësi të plotë, ku vetëm pak njerëz e dinin ardhjen e tij, ministri i Finacave dhe Ekonomisë Arben…
Letra që ish-prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, i ka dërguar Kongresit Amerikan në Maj 2017, zbulon për herë të parë…
Sekretari për Marrëdhëniet me Jashtë i PD vuri në dukje se liritë dhe të drejtat e njeriut në Shqipëri janë…
“Nuk na duhet stadiumi, populli nuk ka bukë me ngrënë”, ishin fjalët e një banori gjatë vizitës të ministrit Arben…
Çmimi 'kryebashkiaku më miqësor me komunitetin rom’, i bërë public nga Erion Veliaj me anë të një postimi në facebook,…

Lajmet e fundit

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Politikë

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar sërish për marrëveshjen e Reformës Zgjedhore, e cila kundërshtohet të firmoset nga disa prej deputëtëve brenda Kuvendit Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi shkruan se...

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!