×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, i kthen përgjigjen që meriton Taulant Ballës. Nëpërmjet një statusi në Facebook…
Është siguruar një video gjatë seancës së sotme parlamentare, në momentet kur televizionet nuk po transmetonin. Në pamje duket Edi…
Ambasadori amerikan Donald Lu është parë të shkojë në zyrën e kreut të Shtetit, Ilir Meta. Ende nuk dihet tema…
Nëpërmjet një statusi në Facebook në faqen zyrtare të Partisë Demokratike, partia më e madhe opozitare në vend deklaron se…
Gjykata e Tiranës ka regjistruar procesin ndaj ish-kryebashkiakut të Kavajës Elvis Rroshi. Mësohet se seanca e parë ndaj Rroshit do…
Tashmë ky njeri ka marrë fund. Nuk mund të ketë më ‘doza trimërie’ apo banda kriminale që ta trimërojnë. Kryeministri…
Vetëm pak minuta pas përfundimit të seancës së sotme plenare, ku mbizotëruan momentet e tensionit ku deputetë të opozitës nisën…
Ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati, duket se vijon të jetë në rreshtin e parë të frontit të turpit…
Ka përfunduar seanca e ditës së sotme, ku është shoqëruar me shumë debate mes opozitës dhe mazhorancës. Deputetët e opozitës,…
 Ndonëse seanca e Kuvendit u mbyll me tensione, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi shprehu revoltën e saj ndaj kryeministrit Rama.…
Ish-Kryeministri Sali Berisha ka bërë thirrje që kreu i qeverisë Edi Rama të dalë nga parlamenti, në një seancë plenare…
Ka vijuar me tensione seanca e sotme plenare, ku deputetët e opozitës kanë ndërprerë disa herë seancën duke hedhur miell,…

Lajmet e fundit

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

Politikë

Elona Guri falënderon durrsakët: Bashkë nuk ka bandë që na del përballë. Fitorja po vjen, ne duhet ta bëjmë realitet

  Lëvizja Socialiste për Integrim zhvilloi pasditen e së dielës në Durrës një takim madhështor me kandidatët e saj në Qarkun e Durrësit. Me mijëra qytetarë kishin dalë në rrugët e qytetit...

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

Politikë

Ilirjana Kuçana/Zbrasen strukturat e PS.Perçahet struktura në Durrës dhe Sukth.

  Strukturat e PS po zbrazen çdo ditë , pasi socialistët e ndershëm, të zhgënjyer kanë vendosur t'i bashkohen Partisë DemokratikeArdit Kertusha dhe Serjan Mazreku dy ish aktivistët e rëndësishëm të...

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

Politikë

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

  Socialiastët kane nje siguri për veten e tyre dhe të ardhmen e fëmijëve, Lëvizjen Socialiste për Integrim Sot Niko Peleshi është në ankth dhe në mankth. Sepse ndjen që i rrezikohet...