×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Deputetja e PS-së, Klotilda Ferhati, ka pranuar në emisionin “Opinion” se, taksa e vendosur nga qeveria në Rrugën e Kombit…
Dritan Demiraj, ish-ministri i Brendshëm, ka reaguar nëpërmjet një statusi në facebook, në lidhje me taksën në Rrugën e Kombit.…
Kryeministri Rama ka vendosur të thyejë “marrveshjen” e heshtur me LSI-në për të mbajtur në punë njerëz të partisë së…
Pritet një tjetër lëvizje nga ana e opozitës, pasi ditën e sotme në orën 18:00, kreu I PD do të…
Deputeti i PD Klevis Balliu, ka reaguar ashpër në një status të tij në facebook. Ai u ka bërë thirrje…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në përkujtimin e ngjarjes së 2 prillit 1991, në Shkodër ku mbetën të vrarë…
Strategjia për taksimin e rrugëve në Shqipëri parashikon bërjen e kalimit me pagesë thuajse në të gjitha akset kryesore të…
Në tre muajt e parë të vitit (nga 3 janari deri në 30 mars) kanë kaluar në status pasiv 3652…
Zbardhen pamje të regjistruara nga kamerat e sigurisë të terrorit të ushtruar nga policia gjatë natës në Kukës. Një video…
Avokati Spartak Ngjela ka reagur në facebook, pas protestave të fundit të qytetarëve që kërkojnë lirimin e protestuesve të djeshëm…
Vijon protesta përpara Drejtorisë së Policisë së Tiranës, ku po mbahen të arrestuar protestuesit e djeshëm në Rrugën e Kombit.…
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka reagur për arrestimet e protestuesve së ditës së djeshme në Rrugën e Kombit, duke…

Lajmet e fundit

Avokati sfidon Celibashin: Zgjidh një bllok dhe unë do e gjej për kë ke votuar

Politikë

Avokati sfidon Celibashin: Zgjidh një bllok dhe unë do e gjej për kë ke votuar

Kryekomisioneri Ilirjan Celibashi në përgjigje të pyetjes së avokatit Adriatik Lapaj ka sqaruar arsyen pse çdo fletë votimi ka një kod të veçantë që e dallon atë nga të tjerat...

LSI denoncon masakrën zgjedhore, Xhixho: Dëmtim me dashje i materialeve zgjedhore

Politikë

LSI denoncon masakrën zgjedhore, Xhixho: Dëmtim me dashje i materialeve zgjedhore

  Zëvendëskryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Erisa Xhixho në një deklaratë për mediat denoncoi krimin zgjedhor nga ana e qeverisë në deformimin e votave të shqiptarëve në zgjedhjet parlamentare të...

“LSI me fat që mbështetet nga të rinjtë”, Luan Rama: Një brez që nuk ka nevojë të marrë njeri për dore

Politikë

“LSI me fat që mbështetet nga të rinjtë”, Luan Rama: Një brez që nuk ka nevojë të marrë njeri për dore

  Nga Luan Rama NJË BREZ QË NUK KA NEVOJËTA MARRË NJERI PËR DORE   Përkundër zhumhurit të zgjedhjeve e gjithë përpjekjeve si në traditën tonë më të shumtuar të manipulimit të tyre, prej...