×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Sali Berisha shkruan në Facebook se gazeta gjermane Bild është tallur me Edi Ramën, duke e quajtur atë ‘njeriu vezë’.…
Shefja e Politikës së Jashtme në BE, Federica Mogherini ka folur përpara nisjes së vizitës së saj në Ballkanin Perëndimor…
 “Kush mbështet drogën nuk arrestohet, ata që ngrihen kundër taksave i arreston policia e gangsterëve”, kështu e ka cilësuar kryetari…
Rama vijon me arrestime dhe hakmarrje për çdo protestë të organizuar kundër tij. Kryetari i FRPD Belind Kellici dhe Kryetarja…
Të rinjtë e Partisë Demokratike në një protestë simbolike i kanë vendosur Edi Ramës një tra, të cilin duhet ta…
Vizita e kryeministrit Edi Rama ditën e nesërme në Shkodër do të shoqërohet me protesta. Partia Demokratike do të organizojë…
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me tregtarët, të cilët janë në vështirësi dhe në rrezik…
Pak ditë më parë, Kryebashkiakja e Shkodrës, znj. Voltana Ademi, ka parë nga afër nisjen e punimeve për rrugën “Dhimitër Frangu”…
Një debat me tone të ashpra është shoqëruar debati i mbrëmjes së djeshme në emisionin ‘Opinion’ mes drejtuesit Blendi Fevziu…
Kryeministri Edi Rama pritet që të jetë ditën e nesërme në Shkodër, ku do të ketë disa takime me drejtues…
Me Edi Ramën kryeministër dhe ministra e zyrtarë që bëjnë servilin edhe kur nuk duhet, ka ndodhur çudia e radhës. Për…

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...