×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Partia e LSI-së ka mobilizuar simpatizantët e saj në të gjithë Shqipërinë për protestën e ditës së sotme. Me mijëra…
Një dokument sekret i bërë publik nga mediat maqedonase ka nxjerrë detaje të cilat janë fshehur nga qeveria shqiptare në…
Ish-Kryeministri Sali Berisha i ka përcjellë Kryeministrit Edi Rama një mesazh nga qytetarët. Në ditën kur ata janë nisur nga…
"Ishte paralajmëruar se Rama do të kërkonte strehim në Berat ditën e shtunë nga frika e protestës, por edhe Berati…
Opozita ka thirrur sot një protestë në orën 11:00 në Bulevardin "Dëshmorën e Kombit”. Që nga ora 00:000 e datës…
Makinat e protestuesve të nisur nga Shkodra të nisura drejt Tiranës janë mbushur plot me mesazhe ironike: Na prit Pasha!…
Ish-kryeministri Sali Berisha pak më parë ka bërë thirrjen e fundit për qytetarët e Shqipërisë për t’ju bashkuar protestës së…
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, vizitën e tij në Shqipëri e ka nisur me takimin me Presidentin Ilir…
Kreu i PD-së së Durrësit, Ferdinand Xhaferaj zbuloi detaje nga protesta e nesërme e opozitës në Tiranë ku do të…
Partia Demokratike ka paraqitur kërkesën e saj në Policinë e Tiranës për të marrë leje për protestën e 26 majit.…
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka folur sërish në lidhje me protestën e nesërme të opozitës. Sipas Bashës protesta…
Deputeti i PD-së në Vlorë, Agron Shehaj  ka publikuar një video ku janë përfshirë lidhjet e Ramës dhe rilindjes së…

Lajmet e fundit

“Rithemelimi” padit kryetarin e Gjykatës së Tiranës

Politikë

“Rithemelimi” padit kryetarin e Gjykatës së Tiranës

  Komisioni i Rithemelimit ka ngritur padi ndaj kryetarit të Gjykatës së rrethit Gjyqësor Tiranë, Flamur Kapllanit dhe kancelarit Donald Xhelili. Rithemelimi akuzon zyrtarët për “Shpërdorim detyre”. “Në vijim të qëndrimit të bërë...

Tallja me Alibeajn/ Analistët: Fitoi të drejtën që ia jep Kushtetuta

Politikë

Tallja me Alibeajn/ Analistët: Fitoi të drejtën që ia jep Kushtetuta

  Enkelejd Alibeaj vazhdoi farsën presidenciale një ditë më parë, duke arritur kulmin pasi deklaroi se kishte arritur një marrëveshje. E ashtuquajtura marrëveshje, parashikon që opozita të propozojë kandidatë në raundet humbëse...

Petrit Vasili:17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!

Politikë

Petrit Vasili:17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!

17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj! Ne fund te estrades se këlyshit te 18 majit, Rripi i pantallonave te Rames do te...