Kejdi Mehmetaj është shprehur se shitja e drogës në gjimnaze është një fenomen shqetësues.  E ftuar në emisionin 'Ditë e…
Kreu i Shtetit shqiptar, Ilir Meta ka takuar ditën e sotme kryeministrin e Malit të Zi. Përmes një postimi në…
Atifete Jahjaga, ish-presidente e Kosovës ka marrë shtetësinë shqiptare. Dekreti është firmosur nga kreu i shtetit shqiptar, Ilir Meta dhe…
Kreu i grupit parlamentar të PD-së Edi Paloka ka reaguar ashpër pas denoncimit të oficerit të policisë Emiljano Nuhu, i…
LSI nuk do të bëjë koalicion me kryeministrin Rama, pasi diçka e tillë nënkupton vdekjen e rinisë. Deklarata erdhi nga…
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Intergim Monika Kryemadhi e ftuar mbrëmjen e sotmë në ‘Natë me Xhaxhiun” u ndal tek…
Ish-kryeministri Sali Berisha është i bindur se SHBA nuk kanë ndryshuar qëndrim për Kosovën, në lidhje me debatin për ndryshimin…
Mes politikanëve që gënjejnë, që nuk mbajnë premtimet dhe që bëjnë deklarata të pavërteta, është dhe Kryetari i Bashkisë Tiranë,…
Ish-kryeministri Sali Berisha paralajmëroi se Shqipërisë do ti shtohet një super kusht për hapjen e negociatave. Në intervistën me gazetarin…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik sot faktin se Anglia ka sjellë në Shqipëri përgjigjen e audio-përgjimit të Agron-Geron Xhafës.…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar ngjarje-skandalin të kërcënimit me pistoletë të oficerit të policisë nga deputetët Rrexhep Rrahja dhe Taulant…
Kryedemokrati Lulzim Basha pasi publikoi videon e plotë të rrëfimit të oficerit të policisë Emiljano Nuhu ku ka zbuluar detaje…

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...