×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Presidenti i Republikës, Ilir Meta vizitoi Qendrën Europiane “Xhorxh Marshall” në Garmish të Gjermanisë, si i Ftuar Nderi për të…
Pas rrëzimit në Kuvend të dekretit të Presidentit Ilir Meta, për ligjin që i hap rrugë shembjes së Teatrit, ka…
‘Kryeministri skllav i votave të qelbura dhe jashtëqitjeve të krimit.’ Ky reagim i ashpër është bërë nga Petrit Vasili, kreu…
Deputeti i Partisë Demokratike Agron Shehaj ka reaguar pas votimit në Kuvend të ligjit që parashikon shembjen e Teatrit Kombëtar.…
Redaksionale/ Njëri pas tjetrit, sot, deputetët socialistë dolën në foltoren e Parlamentit, me fjalime të parapërgatitura nga stafi i Endri…
Kreu i opozitës Lulzim Basha deklaroi sot para gazetarëve se dekriminalizimi i zgjedhjeve është prioriteti absolute i PD dhe opozitës…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në një deklaratë për shtyp ditën e sotme tha se lidhjet e krimit me…
I ftuar në emisionin “Opinion” të Blendi Fevziut, botuesi i “Shtëpisë Botuese 55” Fahri Balliu akuzoi kryeministrin Edi Rama për…
NGA SALI BERISHA Lexoni mesazhin e emigrantit dixhital. sb Zoti Berisha, thuaj kokeministrit mire qe nuk pranon qe ben pazar…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ndodhet sot në Garmish të Gjermanisë ku po zhvillon një vizitë në Qendrën Europiane të…
Edhe pse qeveria përmes deputetes Elisa Spiropali bëri të ditur, se vendimi lidhej me faktin se në këto bashki pushtetin…
NGA SALI BERISHA Me targa të falsifikuara bënin transportin e lendeve narkotike! Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb “I nderuar…

Lajmet e fundit

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Sport

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit...

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

Sociale

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

“Një edukim i mirë mund të ndryshojë çdokënd. Një mësues i mirë mund të ndryshojë çdo gjë” Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor. Mijëra fëmijë...

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Aktualitet

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Pavarësisht se prej 1999-ës në tregun e sigurimeve janë futur shumë aktorë të rinj dhe dinamikat e tij kanë ndryshuar, vetëm një gjë ka mbetur konstante dhe e pandryshuar: besimi...