×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

PD publikoi sot dosjen e plotë të dënimit të vëllait të ministrit të Brendshë, Fatmir Xhafajt, për trafik droge. Sipas…
Shefi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike Jamarbër Malltezi ka reaguar në lidhje me mashtrimin e Bashkisë së Tiranës…
Katastrofa që Saimir Tahiri dhe Edi Rama bënë në Policinë e Shtetit duke se do të marrë fund. Presioni ndërkombëtar…
Presidenti i Republikës, Ilir Meta po zhvillon sot një vizitë në Bashkinë e Çorovodës, ku është pritur nga kryetari i…
Nga Bardh Spahia Urgjenca Mjekësore e Tiranës drejt rrënimit të plotë: 120 punonjës punojnë në 7 autoambulanca të shkatërruara, ndërkohë…
Si për hironi të fatit pikërisht sot në "Ditën e Europës", një shembull i pashoq regresi dhe kthimi mbrapa në…
Shefi i Departamentit për Politikën e Jashtme, dhe kreu i këshilltarëve të PD në Bashkinë e Tiranës, ish diplomat në…
Deputetja e Partise Demokratike Albana Vokshi vazhdon te denoncoj mosterheqjen e intitucioneve per marrjen e te dhenave personale qytetareve. Permes…
Deputetja e Partise Demokratike znj. Orjola Pampuri ka denoncuar dje se mazhoranca ka nisur dhe vazhdon të mos tërhiqet nga…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, thotë se kreu i Kishës Ortodokse ruse që vizitoi…
Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, u pyet për mundësinë e krijimit të një partie…
Kryeministri Edi Rama, vazhdon të bëjë arrogantin me hallet e qytetarëve. Pas shumë talljeve me qytetarët që i kërkojnë zgjidhjene …

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...