Një foto e 11 protestuesve kuksianë në sallën e gjyqit me duart lart e të prangosura ka sjellë sot në…
Revolta dhe indinjata e thellë për mbajtjen në burg të 11 qytetarëve të pafajshëm kuksianë ka ngritur qindra vlonjatë sot…
Gjykata e Apelit në Shkodër nuk ka pranuar kërkesën e avokatëve për të konsideruar si provë videon që tregonte se…
Ndërkohë që është duke u zhvilluar seanca gjyqësore për rivlerësimin e masës së sigurisë në Apelin e Shkodrës, ish Kryeministri,…
Karteli duket se është në festë. Shfaqja është e plotë. Përqafime, buzëqeshje, shtrëngime duarsh, emocione të forta që të krijojnë…
Ndërkohë që pritet të shqyrtohet masa e sigurisë për 11 protestuesit e arrestuar për taksën e Rrugës së Kombit, Deputeti…
Ervin Salianji, Endri Hasa, Luçiano Boçi, Bardh Spahiu etj kanë mbërritur në Shkodër në mbështetje të të arrestuarve. Gjithashtu djetëra…
Deputeti i PD-së për qarkun e Shkodrës Bardh Spahu ka konfirmuar se edhe opozita do t\i bashkohet protestave të qytetarëve…
Vetëm pak minuta kanë mbetur nga fillimi i seancës gjyqësore për protestuesit e Rrugës së Kombit në Shkodër, dhe policia…
Sot pritet që Shkodra të jetë e mbushur me protestues dhe mbështetës të 11 të arrestuarve kuksianë. Jo vetëm nga…
ZGJEDH EDICIONIN “Lekun duhet ta heqim për ta zëvendësuar me euron” GAZETAEXPRESS E enjte, 19 Prill 2018 21:53 Ylli Manjani…
“Nuk ka bir nënë dhe bir kurve që të më pengojë mua që të bëj drejtësi”. Me këto fjalë, ish-ministri…

Lajmet e fundit

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

Lifestyle

Rrjeti 'shpërthen' ndaj Beyonce dhe Jay-Z si shkak i talljes në këngën e tyre me abuzimin e Tina Turner

  Beyonce dhe Jay Z janë kritikuar nga fansat e Tina Turner për referencën e abuzimit të yllit të ndjerë nga duart e bashkëshortit të saj Ike Turner, hit ky i viti...

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Politikë

Ofertë që nuk duhet humbur/ "Vila SIGAL Pogradec", destinacioni i duhur për një "arratisje" në fundjavë

Sa herë kujton Pogradecin gjithkujt i vjen ndërmend qyteti i bukur buzë liqenit, ku natyra ka krijuar një nga “perlat” e saj. Ky është vendi ku bluja e përhershme e...

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

Politikë

Spahia inauguron këndin e ri sportiv në shkollën Ali Laçej: Më shumë mjedise të tilla, një jetë e shëndetshme për rininë

  Kryebashkiaku i Shkodrës, Bardh Spahia, ka ndarë mnë rrejtin e tij social Facebook, disa momente krah nxënësve të shkollës Ali Laçej në këndin e ri sportiv. Spahia shkruan ndër të tjera...