×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 61

Zhvillimet politike te 48  orëve te fundit si dhe ato qe do te pasojnë do jenë serish të mbizotëruara nga…
 Deklarata e Ministrisë së Arsimit se do të tërhiqet nga mbledhja e të dhënave të prindërve të nxënësve duket po…
Qytetarët që pajisen për herë të parë me leje drejtimi automjeti apo ato që kanë aplikuar për patentën e rinovuar…
Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, ishte e pranishme ditën e djeshme në tryezën e deputetëve të opozitës…
Menjëherë pas denoncimit të deputetes së PD-së Albana Vokshi Ministria e Arsimit ka tërhequr kërkesën për të dhënat personale e…
Deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, në një intervistë të dhënë për televizionin Neës24 u shpreh se arrestimi i Arbër…
Deputetja e PD Jorida Tabaku ka reaguar pas interpelancës së ministrit të Financave Arben Ahmtaj me biznesin e vogël ku…
Nga  Carloalberto Rossi Në sallonet diplomatike në Tiranë, zakonisht krahas emrit të Kryebashkiakut Erion Veliaj shpesh shtohet cilësori “delfini i…
Pas deklaratës bombastike të Ambasadorit të SHBA-ve, Donald Lu, sot paradite Live në TV se “është kapur një peshk i…
Fondacioni gjerman ‘Konrad Adenauer’ i partisë së kancelares Angela Merkel-CDU, në një raport të sapopërfunduar, ‘u sugjeron’ deputetëve të Bundestagut…
Deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj, e cila është edhe nënkryetare e kësaj force politike, ka shprehur indinjatën…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar lidhur me situatën më të fundit të Gjykatës Kushtetues, ku tashmë ajo ka rënë. Përmes…

Lajmet e fundit

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Sport

Fitore ‘magjike’ në 'Air Albania', kuqezinjtë mposhtin Poloninë dhe kryesojnë grupin

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka fituar me rezultatin e pastër 2-0 ndeshjen e radhës kundër Polonisë, në stadiumin “Air Albania” në kryeqytet, me dy gola të mrekullueshëm të Jasir Asanit...

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

Sociale

“Karta e Kujdesit Shëndetësor”, dhurata e duhur për mësuesit në vigjilje të vitit të ri shkollor  

“Një edukim i mirë mund të ndryshojë çdokënd. Një mësues i mirë mund të ndryshojë çdo gjë” Edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i vitit të ri shkollor. Mijëra fëmijë...

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Aktualitet

Besim i palëkundur prej më shumë se 24 vjetësh/ SIGAL UNIQA, lidere e tregut shqiptar të sigurimeve

Pavarësisht se prej 1999-ës në tregun e sigurimeve janë futur shumë aktorë të rinj dhe dinamikat e tij kanë ndryshuar, vetëm një gjë ka mbetur konstante dhe e pandryshuar: besimi...