×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 44

Lirimi i Mark Frrokut ka sjellë një sërë reagimesh nga selia blu dhe jo vetëm. Ish- kryeministri Berisha, me anë…
Propaganda e Edi Ramës nuk ka ta mbaruar, ndërsa nga ana tjetër shërbimet ndaj qytetarëve lënë për të dëshiruar. Një…
Vetëm pak ditë më parë, ambasadori amerikan Donald Lu, pasi lavdëroi gazetarët se me shkrimet e tyre bënë të mundur…
As sonte nuk mungoi dalja e Edi Ramës në ekranet televizive teksa në një takim me biznesin ku vakia ishte…
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas publikimit të disa dokumenteve nga PD-ja, ku denoncohet ministri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj se…
Kryetari i Bashkisë së Fierit, Armando Subashi është nga ata politikanë që di të nisë projekte vetëm kur afrohen zgjedhjet…
Nga Alfrida Marku - Dedgjonaj   Sot, në Ditën Kombëtare të Drejtësië, Gjykata dhe Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Lezhë dëshmuan se…
Gjatë fjalës së mbajtur në “Kongresin e parë të Infermierëve Shqiptarë”, kryeministri Edi Rama si gjithmonë nuk e kurseu propagandën…
Deputeti i PD, Shefi i Departamentit të Shëndetësisë ke reaguar dje ndaj fitores që korrik“Urdhrit te Farmacisteve” ndaj qeverisë Rama.…
Partia Demokratike ka reaguar për lirimin nga burgu të ish-deputetit Mark Frroku. Përmes një deklarate për mediat, PD shprehet se…
Gjykata Kushtetuese, më e rëndësishmja në vend, është jashtë funksionit. Prej ditës së sotme ajo ka mbetur me vetëm dy…
Presidenti Ilir Meta shoqëruar nga kryebashkiakja e Gjirokastrës, Zamira Rami dhe deputetë të zonës, kanë përuruar rrugën e re të…

Lajmet e fundit

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

Politikë

Britania në alarm për shqiptarë, deputetët: Të dërgohen në Ruandë, janë vend në paqe

  Fluksi i madh i emigrantëve shqiptarë që po përpiqen të hyjnë ilegalisht në Britaninë e Madhe, ka detyruar ligjvënësit atje të kërkojnë rikthim të skemës së Ruandës. Plani parashikon që individët...

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

Politikë

Qytetarët revoltohen para zyrës së tij, Çuçi largohet nga godina e Ministrisë së Brendshme

  Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi është larguar nga zyra e tij para fillimit të protestës për vdekjen e 7-vjeçares në Himarë, e cila u përplas nga skafi i drejtuar nga...

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

Aktualitet

3 arsyet pse siguracionin “Karton Jeshil” duhet ta merrni nga SIGAL UNIQA

  Gushti parashikohet të jetë muaji më i nxehtë i vitit dhe shumë prej nesh kanë nisur tashmë pushimet verore me zonat bregdetare janë destinacionet e preferuara.Disa zgjedhin Shqipërisë, ndërsa disa...