Beyonce kritikohet për veprimin e saj në Golden Globes

E mërkurë, 08 Janar 2020 17:48

Joaquin Phoenix fitoi çmimin “Performanca e aktorit më të mirë” me filmin “Joker”.

Gjatë ecjes së tij për në skenë pati një moment ku çdo VIP në sallë u ngrit në këmbë duke duartrokitur në shenjë respekti dhe përgëzimi, përveç këngëtares së njohur Beyonce. Ky fakt u vu re menjëherë pasi ndjekësit e kanë kthyer në një ‘meme’ në “Twitter”, ndërsa shumë prej tyre e kanë marrë si shenjë mosrespekti kundrejt aktorit ne fjalë.Të paktë ishin ata të cilët po mundoheshin të mbronin veprimin e Beyonce duke shprehur se ndoshta fustani i saj ishte tepër i ngushtë për të bërë lëvizje.

Kujtojmë se Beyonce ishte e nominuar ne ‘Golden Globes 2020’ për çmimin: “Kënga origjinale më e mirë”, me këngën e kolonës zanore të filmit “Mbreti Luan”.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Politikë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!