Brad Pitt, sërish takime me Jennifer Aniston

Diel, 19 Janar 2020 09:48

Dy  beqarët Brad Pitt dhe Jennifer Aniston, janë takuar përsëri.

Sipas “Entertainment Tonight”, Jennifer organizoi një festë këtë fundjavë dhe ftoi edhe ish-in e saj. “Brad Pitt mbërriti në festën e Jennifer Aniston pak pas orës 7 pasdite të shtunën”, tha një burim shumë i vetëdijshëm për portalin.

“Ai ishte ndër të parët që mbërriti dhe u largua i fundit rreth orës 11:00”, shtoi ai. Burimi tha gjithashtu se festa ishte shumë intime dhe se vetëm disa njerëz të përzgjedhur ishin në listën ekskluzive të Jennifer.

Por siç rezulton, ata kanë qenë miq të ngushtë prej kohësh dhe kjo do të thotë se ftesa e Jennifer nuk mbiu nga hiçi.

1 koment

  • Përgjigju JanBrura

    Levitra Indicazioni Terapeutiche buy cialis online canada pharmacy Levitra Online Erfahrungen Cialis Vaigra

    Saturday, 21 Mars 2020 19:52 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Politikë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!