Georgina Rodriguez zbret në Sanremo dhe shkon në hotel me 3 yje

Tuesday, 28 Janar 2020 10:49

Edhe Georgina Rodriguez do të jetë në Sanremo, në skenën e Ariston. Konfirmimi fotografik vjen në orët e fundit ku Georgina shfaqet në krah në Amadeus. Rodriguez nuk ka mundur t’i sjell fat Cristiano Ronaldos së saj, duke mos qene prezentë në tribunën e Napoli-Juventus.

Impenjimet për festivalin e Sanremos janë të shumta për të ju kushtuar të gjitha aktiviteteve. Ndër të tjera Festivali i Sanremos do ta vendosë përballë gjysmës së Italisë dhe përgatitjet janë themelore. Për emrin e saj kanë shpërthyer polemikat mbi të gjitha për rrogën që ajo do marrë nga festivali. Të shumtë janë ata që thonë se 140mije eurot e kërkuar për një natë në krah të Amadeus janë shumë.

Georgina Rodriguez dhe hoteli me 3 yje.

Por ajo që godet më shumë janë pamjet e vendit të zgjedhur nga Georgina Rodriguez në Sanremo. Bëhet fjalë për një hotel me 3 yje. Shumë pak duke menduar që ish shitësja e veshjeve është tashme një modele dhe influecer milionere.
Si ka mundësi që ka bërë këtë zgjedhje low profile? Përgjigja është e thjeshtë dhe banale njëkohësisht. Hoteli ndodhet pak metra nga Teatri Ariston, një komoditet që lejon një kursim të madh kohe.

Komode por veshje firme

Komode janë veshjet që Georgina ka zgjedhur për tu paraqitur në provat për Sanremon. Në fotot ‘e vjedhura’ nga jashtë hotelit ajo shfaqet e veshur me një palë streçe Alo Yoga, atlete Nike, një çantë Prada dhe një tjetër çantë e hedhur në qafë Louis Vuitton.
Pasuria duket se si bën shumë përshtypje partneres së Ronaldos, sepse ajo ka zgjedhur një miksim veshjesh low-cost dhe firme, të bashkuara me zgjedhjen e një hoteli të klasit të tretë. Por çfarë do të vesh natën e Sanremos, kjo mbetet për t’u parë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Globi

Situatë shqetësuese në Meksikë, parakalon Italinë për numrin e viktimave nga COVID-19, të infektuar rreth 300 mijë

Meksika ka parakaluar Italinë sa i përket numrit të viktimave nga COVID-19. Plot 35 mijë të vdekur numëron sot Meksika gjatë pandemisë teksa të infektuar gjithashtu ka më shumë se...

‘’Pa maskë dhe distancë’’, Vasili:Pse Manastirliu ka frikë të gjobisë Veliajn? Prandaj askush nuk i beson dhe dëgjon këta

Politikë

‘’Pa maskë dhe distancë’’, Vasili:Pse Manastirliu ka frikë të gjobisë Veliajn? Prandaj askush nuk i beson dhe dëgjon këta

  Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka publikuar disa foto ku kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj në takimet më të fundit të tij shfaqet pa maskë dhe nuk mban distancim social. Vasili...

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

Politikë

Denoncimi i PD: Skandal tek kopshti ‘4 Stinët’ në Tiranë, bashkia fshehu rastin me COVID-19, prokuroria të hetojë

  Partia Demokratike i bëri thirrje prokurorisë që të hetojë në lidhje me rastin e mbylljes së kopshtit ‘4 Stinët’ në Tiranë, pas rasteve që u shfaqën me koronavirus. Në një dalje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!