Shakira dhe Jennifer Lopez bëhen bashkë në skenë, të zjarrta në performancën më të rëndësishme të vitit

Hënë, 03 February 2020 12:50

Yjet botërore me prejardhje latine kanë ndezur skenën në shfaqjen e Super Bowl mbrëmë, ‘Halftime Show’.

Njëra 43 vjeçare dhe tjetra 50 vjeçare, Shakira dhe Jennifer Lopez kanë lënë miliona shikues pa fjalë me performancën e tyre të zjarrtë për 15 minutat e puhauimit të pjesëve të finales së futbollit amerikan, Super Bowl.

Ato kanë performuar disa nga hitet e tyre më të mëdha ndër vite, me kombinime të vallëzimeve, muzikës dhe rrobave, shkruan Gazeta Express.

Shakira hapi këtë performancë epike me disa vallëzime e këngë duke ndezur atmosferën, për t’u parqitur më pas 50-vjeçja bombastike, JLo, nga një shtizë në një veshje lëkure Vercace, për ta hequr më pas duke shfaqeur veshjen tjetër të argjendtë.

JLo mori edhe vajzën e saj për të kënduar një pjesë ndërsa në fund Shakira dhe ajo kënduan bashkë dy hitet e tyre të kupave të botërorit në futboll.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Aktualitet

BSH:Gjatë pandemisë Shqipëria humbi 17 mijë vende pune Shqipëria ka humbur rreth 17 vende punë si pasojë e pandemisë.

Një gjë të tillë e ka bërë me dije guvernatori Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko ditën e sotme (1 korrik 2020). Sejko shtoi se në tremujorin e parë ekonomia është tkurrur...

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Politikë

Zv.presidente e Asamblesë së Përgjithshme të OKB,Yuri Kim mesazh Besiana Kadaresë:Urime për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm

Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka uruar zv.presidenten e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Besiana Kadarenë për postin e ri. Kim thotë uron Kadarenë për zgjedhjen e Shqipërisë në pozicionin e rëndësishëm...

Protestat tek Unaza e Re,nis gjyqi për ish-deputetin Klevis Balliu

Politikë

Protestat tek Unaza e Re,nis gjyqi për ish-deputetin Klevis Balliu

  Ish- deputeti i PD, Klevis Balliu do të jetë sot në gjyq pas shtyrjes së seancës së parë para pandemisë. Pas mbylljes së hetimeve, Prokuroria vendosi ta dërgojë në gjyq Klevis...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!