Partnerja e Ronaldos, u pagua 140 mijë € në Sanremo/ Georgina Rogriduez bën gjestin e madh

Diel, 09 February 2020 09:57

Georgina Rodriguez ishte një nga protagonistet kryesore në skenën e Festivalit të Sanremo mbrëmjen e së enjtes.

Ajo u ngjit në skenë dhe rrëmbeu gjithë vëmendjen e publikut me hijeshinë e saj.

Partnerja e Cristiano Ronaldos shkëlqente e veshur me dy fustane nga stilistja shqiptare Lia Stublla.

Gjithashtu Georgina mahniti sallën, ndërsa doli në skenë duke kërcyer tango, ku i la të gjithë pafjalë.

Për të gjithë performancën e saj në Sanremo, ajo pagua me një shumë marramendëse prej 140.000 euro.

Por të gjithë këto para modelja nuk do i mbajë për vete. 26-vjeçarja ka vendosur që ti japë për bamirësi në spitalin e fëmijëve Regina Margherita në Torino.

Paratë do jenë një ndihmë çmuar për repartet e spitalit të fëmijëve, ndërsa raportohet se do përdoren për mirëmbajtjen dhe rinovimin e tij.

Mediat italiane shkruajnë se stafi i argjentinases ka kontaktuar me spitalin për ti komunikuar qëllimet e Rodriguez për të dhuruar paratë.

Ky nuk është gjesti i parë i solidaritetit për të dashurën e CR7 si edhe vetë futbollistin. Ata njihen për bamirësitë e tyre dhe ardhjen në ndihmë të njerëzve në nevojë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!