Genta Ismajli shtatzënë?! Këngëtarja foto me barkun e rrumbullakosur

Hënë, 17 February 2020 13:58

Në nëntor të vitit 2019 pas Genta Ismajli bëri publike lidhjen e saj biznesmenin turk, Usta. Genta në intervistat që ka dhënë ka treguar se ka gjetur dashurinë e jetës dhe se shumë shpejt do kurorëzoje lidhjen e saj me martesë. Ajo është shprehur se ndihet shumë e lumtur më të.

Së fundmi një foto e publikuar në llogarinë e përbashkët të çiftit në Instagram ka ngritur dyshime se Genta mund të jetë shtatzënë.
Në postimin e bërë nga partneri i këngëtres, ajo që ka rënë në sy është barku i rrumbullakosur i Gentës.

Menjëherë kanë nisur edhe urimet e fansave, duke e përgëzuar dyshen për shtatzaninë. “Urime për shtatzëninë! Ju keni ndjekur zemrën tuaj, “Genta qenka shtatzënë”, “Është shtatzënë?”- janë disa prej komenteve në foto.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Politikë

Rakipi:Deklarata e Bashës, mjaft serioze! Rama kërkon garanci të mos marrë haraçin për gjithçka ka bërë!

Gazetari Ylli Rakipi, ka qenë i ftuar në emisionin “Në fokus” në TV T, ku ka komentuar deklaratat e Lulzim Bashës, lidhur me një ofertë për pazar, që i ka...

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Aktualitet

Drama e turizmit shqiptar, asnjë turist në derë, veç tatimorëve për gjoba

Flet Rrahman Kasa, Kryetar i Unionit Turistik Shqiptar Tre charter-at e parë me turistët polakë pritet të mbërrijnë në Shqipëri në datë 14 korrik, nëse gjërat do të shkojnë siç duhet...

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Politikë

Maliqi:Ka ardhur koha që “Ramziu” të pranojë rrotacionin politik!

Nga Lefter Maliqi Ne kishim bindjen se Ramziu nga drejtimi i paditur do të vinte si Çeço tek qëndrimi ynë dhe erdhi duke u tërhequr zvarrë e duke u lëpirë pavarësisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!