Ava Max publikon klipin e ri

Tuesday, 18 February 2020 19:12

Alone, Pt. II mban titullin kënga e saj e re, të cilën e solli në bashkëpunim me DJ dhe producentin e njohur Alan Walker.Projekti po ashtu vjen i kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.Edhe kjo këngë është ritmike, teksa u realizua brenda pallatit ‘Fontainebleau’ i cili ndodhet afër Parisit.Amanda Ava Koci (emri i vërtetë i këngëtares) vjen me një paraqitje të mahnitshme dhe shkëlqen me pamjen atraktive prej biondeje.25-vjeçarja së fundmi ishte prezente në pritjen e eventit të madh të ndarjes së çmimeve “Grammy Awards 2020”.
Pjesë e kësaj pritje ishte edhe artistja tjetër e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, me të cilën Ava ka një raport tejet të mirë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Modifikuar më Tuesday, 18 February 2020 19:22

2 komente

  • Përgjigju Sandogy

    Cialis Precio Espana https://cheapcialisll.com/ - buying cialis online safe Cialis 20mg Filmtabletten 8 Stuck Cheap Cialis Imitation Cialis 800 Number

    Saturday, 27 June 2020 23:41 komentuar nga Sandogy
  • Përgjigju JanBrura

    Cialis Precio 10 Mg where to buy cialis online safely Achat Baclofene En France canadian pharmacy cialis 20mg Acheter Kamagra Original

    Hënë, 16 Mars 2020 19:51 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Priten stuhi në gjithë vendin.Paralajmërohen për përmbytje 5 prefektura

Aktualitet

Priten stuhi në gjithë vendin.Paralajmërohen për përmbytje 5 prefektura

  Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile (AKMC) u ka dërguar një shkresë prefekturave Shkodër, Lezhë, Fier, Vlorë dhe Gjirokastër për t’i paralajmëruar se në veriperëndim dhe jug të vendit priten stuhi...

Big Basta këngë për kryeministrin: Rama IK

Politikë

Big Basta këngë për kryeministrin: Rama IK

  Këngëtari Big Basta ka bërë një këngë kundër Edi Ramës. Bashkëshorti i Vesa Lumës, që aktualisht jetojnë në Zelandën e Re, ka sjellë një këngë kundër Edi Ramës. Aty ai...

I shpëtoi helmimit, Navalny përballet me një tjetër sfidë, i bllokohen pasuritë në Rusi

Globi

I shpëtoi helmimit, Navalny përballet me një tjetër sfidë, i bllokohen pasuritë në Rusi

  Lideri opozitar rus, Alexei Navalny pasi ka dalë nga spitali në Berlin është njohur me bllokimin e pasurive në Rusi. Politikani bëri bujë pasi u helmua në Siberi me agjent nervor...