“Nuk kam fjetur asnjë minutë”- Koronavirusi i shkakton humbje të mëdha Madonnës, 3 miqtë e saj vdesin brenda 24 orëve nga COVID-19

Saturday, 11 Prill 2020 10:15

Madonna ka pësuar tre humbje nga koronavirusi. Bëhet fjalë për tre shokë të saj që janë ndarë nga jeta për shkak të pandemisë globale.
Këngëtarja foli hapur rreth përjetimit të këtyre sëmundjeve me anë të një video të publikuar në rrjetet sociale ndërsa qëndron në karantinë.

Në videon e çuditshme, Madonna shihet e ulur në një tavolinë në një dhomë të errët dhe shtyp në një makinë shkrimi ndërsa muzika kitare luan në sfond.

“Ne nuk mund të kemi gjithmonë ditë të mira… Nuk kam fjetur natën e kaluar, asnjë minutë dhe sot nuk isha mirë,”- tha ajo.

Ndërsa shtoi: “Masa e dhimbjes sime ishte 10 dhe kur është 10 unë vetëm duhet, dua të dal, duhet të dal nga trupi im.”
Ikona e popit foli më pas për humbjet e saj në 24 orët e fundit, që përfshinin kushëririn e saj, vëllain e rojes së saj të sigurisë dhe producentin muzikor Orlando Puerta, që punoi me shumë këngë të Madonnas.
“Sot nuk ishte një ditë e mirë,”– u shpreh këngëtarja.

Madonna raportohet se po qëndron në Londër. Javën e kaluar njoftoi se iu ishte bashkuar Bill dhe Melinda Gates në punën e tyre për të gjetur një kurë për COVID-19.

Modifikuar më Saturday, 11 Prill 2020 10:18

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tërmet me madhësi 4.2 Righter në Kassos të Greqisë

Globi

Tërmet me madhësi 4.2 Righter në Kassos të Greqisë

GREQI Një tërmet me madhësi 4.2 i shkallës Righter ka tronditur lokalitetin e Kassos në Greqi. Instituti Gjeodinamik i Athinës ka lajmëruar se tërmeti tronditi Kassos këtë të shtunë në orën 17:58...

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Politikë

Zenelaj i shkruan Veliut: S'je në 1945, se mamaja e djalit 'na paska' një dajo me Ballin

Gentian Zenelaj, aktori i mirënjohur humorit, i ka dërguar një mesazh kreut të Policisë së Shtetit, Ardi Veliut.Zenelaj, si prind kësaj radhe më shumë se sa figurë publike, i ka...

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

Globi

Protestuesit djegin edhe selinë e CNN

  Protestuesit u përleshën sërish me policinë në disa shtete amerikane, për të katërtën ditë radhazi, lidhur me vrasjen e një afro-amerikani të paarmatosur gjatë një arrestimi nga policia në Minneapolis...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!