Luan krah dy yjeve botërore, Morgan Freeman dhe Robert De Niros, del trajleri i filmit ku do aktrojë Blerim Destani

E mërkurë, 09 September 2020 12:52

 

Aktori shqiptar Blerim Destani ka arritur suksesin e tij më të madh në kinematografi.

Ai është bërë pjesë e produksonit Hollywood-ian, “The Comeback Trail”, ku luan krah aktorëve të mëdhenj si Robert DeNiro, Morgan Freeman dhe Tommy Lee Jones.

Aktori publikoi trajlerin e filmit në një postim në Facebook dhe u shpreh se ishte nder i madh për të që të aktronte krah këtyre “zotërinjve”.

“Shikoni trajlerin e filmit tim të fundit “The Comeback Trail”. Në film luajnë Robert DeNiro, Morgan Freeman dhe Tommy Lee Jones. Është nder për mua të aktorja krah këtyre xhentëlmenëve,”- shkroi Blerim Destani.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shaqiri publikon pamjet: U inaugurua me propagandë të madhe para 1 muaji ja gjendja sot e shkollës “16 Shtatori” në Shijak

Politikë

Shaqiri publikon pamjet: U inaugurua me propagandë të madhe para 1 muaji ja gjendja sot e shkollës “16 Shtatori” në Shijak

  Përfaqësuesi i Lëvizjes Socialiste për Integrim në Shijak, Bahri Shaqiri, denoncon skandalin me shkollën “16 Shtatori” në Shijak që u inaugurua me shumë bujë nga qeveria një muaj më parë. Teksa...

Nuk është mish derri, por kodi i Ndragheta-s

Politikë

Nuk është mish derri, por kodi i Ndragheta-s

  Nga Enkel Demi Ka një zakon rilindas që pas çdo skandali kërkohet qesharakja, në mënyrë që e pabëra të bëhet e pabesueshme. Kështu u reagua edhe për përgjimet e organizatës mafioze...

Xhixho: Të drejtat e grave, lufta ndaj dhunës dhe politikat për barazinë gjinore janë prioritete kryesore të LSI

Politikë

Xhixho: Të drejtat e grave, lufta ndaj dhunës dhe politikat për barazinë gjinore janë prioritete kryesore të LSI

  Nënkryetarja e LSI-së, Erisa Xhixho gjatë fjalës së mbajtur në prezantimin e programit elektoral për zgjedhjet e 25 prillit, tha ndër të tjera se të drejtat e grave dhe vajzave...