CR7 e ka humbur Topin e Artë: lëvizja e tij e bën të qartë situatën

Hënë, 02 December 2019 15:49

Cristiano Ronaldo nuk do të jetë në Paris për ceremoninë e dorëzimit të Topit të Artë. Ajo renditje që u bë e famshme dhe dekonspiroi fshehtësinë e votimit të France Football, duket se është plotësisht e vërtetë. Portugezi i Juventus, ka mësuar se nuk do të jetë as në podiumin e më të mirëve të vitit e ka vendosur të refuzojë ftesën e France Football, revista prestigjoze franceze që jep cmimin më të rëndësishëm individual për lojtarët.

Fenomeni bardhezi, ndërkohë, do të marrë pjesë sipas të gjitha mundësive në Gran Galà të Futbollit organizuar nga Aic, në program në të njëjtën kohë me ceremoninë e Topit të Artë. Në Milano CR7 do të vlerësohet si lojtari më i mirë i sezonit 2018/2019 në Serie A: kjo është përgjigja për Messi që në mbrëmje do ti shtojë palmaresit një tjetër Top të Artë, duke kaluar portugezin.

1 koment

  • Përgjigju JanBrura

    Cialis Como Tomar Cialis Generic Free Shipping Clobetasol 0.05% Psoriasis cialis prices Cialis Generika Bewertung

    Premte, 03 Prill 2020 18:20 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Atentati në Laç/ Vrasësit veshur si policë morën peng fëmijët e Paulin Markut. U qëllua me plumba blindshpues, hetohen lidhjet e biznesit në Maltë

Aktualitet

Atentati në Laç/ Vrasësit veshur si policë morën peng fëmijët e Paulin Markut. U qëllua me plumba blindshpues, hetohen lidhjet e biznesit në Maltë

Ora shënonte 22:30 e mbrëmjes të së shtunës kur 4 persona të veshur me uniformë policie, të maskuar dhe të armatosur rëndë zbarkuan përpara hotel A&A në Laç, ku në...

Të mbrohemi nga kori i korbave?!

Bota Shqiptare

Të mbrohemi nga kori i korbave?!

Nga Skënder MULLIQI Moti po jetojmë në iluzione së në Kosovë do të bëhët mirë. Moti janë lënë anash proceset demokratike dhe shteti ligjor. Kurrë deri më sot nuk patem...

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

Politikë

Djegia e afatit/Soreca:Një marrëveshje e menjëhershme në Këshillin Politik është e arritshme, duhet tani për të filluar negociatat

  Ambasadori i BE, Luigi Soreca kërkon menjëherë një marrëveshje në Këshillin Politik. Soreca thotë se ajo është e arritshme dhe duhet patjetër tani për të filluar negociatat. Soreca thotë se Reforma...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!