Ronaldo u largua pas sfidës me Interin drejt Portugalisë, mësohet se çfarë do të ndodhë për ndeshjen me Lionin

Tuesday, 10 Mars 2020 10:03

Kristiano Ronaldo është larguar ditën e djeshme nga spitali “Dr. Nélio Mendonça”, ku ndodhej, për herë të dytë, për të vizituar mamanë e tij.

E cila, mëngjesin e 3 marsit, ka qenë viktimë e një iktusi ishemik dhe është dashur të shtrohet menjëherë në klinikë.

Lajmi është raportuar ditën e djeshme nga e përditshmja portugeze “Jornal Madeira”, tabloid i qytetit të lindjes së Kristianos që tregon se ylli i Juventusit, një ditë pas fitores me Interin (në sfidën e luajtur ditën e diel në “Allianz Stadium”, e mbyllur me rezultatin 2-0 për bardhezinjtë), ka udhëtuar drejt ishullit për të parë kushtet e mamasë.

Mësohet se megjithatë sulmuesi do të jetë në Torino për sfidën me Lionin.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vetmitari i dashurisë dhe “Anja” e Ahmet Prençit - Arben Çejku

Kulturë

Vetmitari i dashurisë dhe “Anja” e Ahmet Prençit - Arben Çejku

(Shënim për Romanin “Anja”, botuar nga WestPrint) Sapo kam përfunduar së lexuari romanin “Anja” të shkruar nga Ahmet Prençi, autor i një vëllimi të shkëlqyer poetik (Udhë në pasqyrë - 2016)...

Sulmi me armë në Tushemisht,ish-deputeti i PD:Biznesi i terrorizuar, Rama po kthen Pogradecin nga qyteti i Lasgushit, në qytetin e kamorrave

Politikë

Sulmi me armë në Tushemisht,ish-deputeti i PD:Biznesi i terrorizuar, Rama po kthen Pogradecin nga qyteti i Lasgushit, në qytetin e kamorrave

  Ish-deputeti i PD Klevis Balliu ka reaguar në lidhje me ngjarjen e ndodhur sot në Tushemisht ku u sulmua me armë një hotel.Ish-deputeti Klevis Balliu deklaroi nga Pogradeci se biznesi...

Tritan Shehu:Qeveria vazhdon te bllokoje laboratoret per aresye te “erta”!

Politikë

Tritan Shehu:Qeveria vazhdon te bllokoje laboratoret per aresye te “erta”!

Qeveria vazhdon te bllokoje laboratoret per aresye te “erta”!Cuditerisht mbas vendimit te “clirimit” te laboratoreve nga pengesat anti shkencore e ndesh me te drejtat e qytetareve per testimet Covid“, vendosen...