Itali/ 30-vjeçari shqiptar gjendet i vdekur në banesë

E Enjte, 12 Prill 2018 14:16
Foto ilustruese Foto ilustruese

Një 30 vjeçar shqiptar gjendet i vdekur në Itali.

Shqiptari është gjendur i vdekur në shtëpinë e tij e dyshohet se shkak është bërë droga që 30 vjeçari mund të ketë konsumuar. Ishin fqinjët të cilët njoftuan policinës, për shkak se të lehurat e qenit të shqiptarit u kthyen në shqetësim. Sipas mediave italiane, policia ka mbërritur tek shtëpia e të riut e e ka gjetur atë të shtrirë në krevat.

Më herët fqinjët e kishin telefonuar, por 30 vjeçari nuk përgjigjej. Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të shkakut të vdekjes së shqiptarit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Jamarbër Malltezi: 10 pyetje SPAK për vjedhjen e tokës së gjimnazit nga Carlo Bolino

Politikë

Jamarbër Malltezi: 10 pyetje SPAK për vjedhjen e tokës së gjimnazit nga Carlo Bolino

  Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në PD, Jamarbër Malltezi ka ngritur dhjetë pyetje publikisht për SPAK në lidhje me skandalin e vjedhjes së tokës së një gjimnazi nga botuesi dhe...

Artisti feston ditëlindjen/ Luan Rama uron me bejte Bashkim Alibalin: Kënga jote gëzim jete, këndofsh si djalë dhe njëqind vjet!

Politikë

Artisti feston ditëlindjen/ Luan Rama uron me bejte Bashkim Alibalin: Kënga jote gëzim jete, këndofsh si djalë dhe njëqind vjet!

  Këngëtari i mirënjohur shkodran Bashkim Alibali feston sot ditëlindjen dhe një urim i veçantë i është bërë nga zëvendëskryetari i LSI-së Luan Rama. E duke qenë në Shkodër, ai ka zgjedhur...

LSI, Durrës: Më 25 prill Durrësi do t’i thotë “JO” sektit korruptiv të rilindjes dhe shkelësit do përballen me drejtësinë

Politikë

LSI, Durrës: Më 25 prill Durrësi do t’i thotë “JO” sektit korruptiv të rilindjes dhe shkelësit do përballen me drejtësinë

  Lëvizja Socialiste për Integrim, Durrës, i bën thirrje SPAK-ut dhe Prokurorisë Durrës, të vënë përpara drejtësisë abuzimin në dëm të banorëve të lagjes 4 në Durrës. Në një postim në Facebook...