‘Si të japësh euron e fundit që ke në xhep’, italiani mesazh mirënjohjeje për 30 mjekët shqiptarë, luan himnin tonë kombëtar

Hënë, 30 Mars 2020 13:59

‘Si të japësh euron e fundit që ke në xhep’, italiani mesazh mirënjohjeje për 30 mjekët shqiptarë, luan himnin tonë kombëtar
Fjale zemre ka ndare ne rrjetet sociale nje shtetas italian, teksa nga ballkoni i tij ka shprehur mirenjohje per 30 mjeket tane qe u nisen te shtunen ne frontin e luftes me koronavirusin ne ndihme te Italise.

Ai ka thene se eshte si te ndash euron e fundit qe ke ne xhep me mikun tend, pasi sic thote ai, Shqiperia nuk ka para per te hedhur poshte.

Me pas si falenderim luan me flaut himnin tone kombetar.

Modifikuar më Hënë, 30 Mars 2020 14:03

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kjo javë e gjen Kosovën me qeveri të re, Kuvendi pret aktgjykimin e plotë të Kushtetueses

Politikë

Kjo javë e gjen Kosovën me qeveri të re, Kuvendi pret aktgjykimin e plotë të Kushtetueses

KOSOVAKosova do të jetë me qeveri të re këtë javë e cila do të ketë për kryeministër Avdullah Hotin e LDK. LDK, AAK dhe Nisma presin vetëm aktgjykimin e plotë të...

Nuk ka marrëveshje as sot/Bylykbashi: Ishim gati për konsensus, PS nuk hiqte dorë.

Politikë

Nuk ka marrëveshje as sot/Bylykbashi: Ishim gati për konsensus, PS nuk hiqte dorë.

  Përfaqësuesi i PD në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi ka thënë, në një deklaratë për mediat pas tryezës që zgjati mbi 3 orë, u shpreh se, sot marrëveshja nuk u arrit...

Vasili:PS pret të dalë nga gjumi parizien Rama

Politikë

Vasili:PS pret të dalë nga gjumi parizien Rama

Vasili: PS pret të dalë nga gjumi parizien RamaNënkryetari i LSI, Petrit Vasili, deklaroi pas mbledhjes së Këshillit Politik se opozita nuk do jepte asgjë në këmbim të identifikimit biometrik...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!