FOTOGALERI/ E shkretuar dhe pa jetë, Tirana si asnjëherë më parë

Saturday, 04 Prill 2020 20:47

Tirana është bosh si kurrë më parë në këto 30 vite. Bulevardet dhe rrugët kryesore të kryeqytetit janë tërësisht të shkreta përveç ndonjë mjeti të autorizuar që mund të lëvizë në këtë periudhë të pazakontë.

Policia e ushtria vazhdojnë të qëndrojnë në postblloqe në pika të ndryshme për ndalimin e personave që thyejnë rregullat e vendosura, ndërsa apeli nuk ndryshon: qytetarët të qëndrojnë në shtëpitë e tyre.

Deri tani, në Shqipëri numërohen 333 raste të infektuarish me COVID-19, 18 viktima, ndërsa numri i të shëruarve ka shkuar në 99. 

Më poshtë disa foto se si duket Tirana në orët e pasdites....

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Nuk ka marrëveshje as sot/Bylykbashi: Ishim gati për konsensus, PS nuk hiqte dorë.

Politikë

Nuk ka marrëveshje as sot/Bylykbashi: Ishim gati për konsensus, PS nuk hiqte dorë.

  Përfaqësuesi i PD në Këshillin Politik, Oerd Bylykbashi ka thënë, në një deklaratë për mediat pas tryezës që zgjati mbi 3 orë, u shpreh se, sot marrëveshja nuk u arrit...

Vasili:PS pret të dalë nga gjumi parizien Rama

Politikë

Vasili:PS pret të dalë nga gjumi parizien Rama

Vasili: PS pret të dalë nga gjumi parizien RamaNënkryetari i LSI, Petrit Vasili, deklaroi pas mbledhjes së Këshillit Politik se opozita nuk do jepte asgjë në këmbim të identifikimit biometrik...

Ndarja nga jeta e këngëtarit popullor, mesazhi i ish deputetes: Të qoftë i lehtë dheu artist i madh...

Aktualitet

Ndarja nga jeta e këngëtarit popullor, mesazhi i ish deputetes: Të qoftë i lehtë dheu artist i madh...

Pas lajmit pëer ndarjen nga jeta të kengëtarit të muzikës popullore dibrane Qerim Sula, ish deputetja demokrate e këtij qarku Dhurata Çupi, ka hedhur një shenim në faqen e saj...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!