Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se janë konfirmuar 82 raste të reja me koronavirus në 24 orët…
  Janë rritur frikshëm rastet e infeksioneve me koronavirus në vendit tonë. Janë konfirmuar 82 raste me Covid-19 në vend…
  Bizneseve u ka shkuar në javët e para të qershorit fatura që duhet të paguajnë për taksat lokale të…
Qyteti i Krujës vijon të mbetet një zonë e nxehtë e përhapjes së Koronavirusi. Gjatë 24 orëve të fundit mësohet…
Aeroporti "Nënë Tereza" bëri të ditur se cilat fluturime janë konfirmuar për sot, 16 qershor 2020. Tirana International Airport njofton…
  Një numër i madh pasagjerësh të cilët prisnin që gjatë ditës së sotme të udhëtonin me avionin e kompanisë…
  Që nga koha kur grupi i parë i rasteve të coronavirusit u raportua në Kinë dhjetorin e kaluar, shkencëtarët…
Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero thotë se çerdhet nuk duhen mbyllur për faktin se aty del një rast pozitiv me Covid-19.…
Akademiku Artan Fuga duke iu bashkuar reagimeve që shkaktoi testi i Gjuhës dhe Letërsisë për Maturën Shtetërore, ku u kontestuan…
Profesori i Letërsisë Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24”, duke folur për provimin e letërsisë…
"Kriza ekonomike po thellohet çdo ditë. Në çdo takim dhe bashkëbisedim në qytete dhe zona rurale mbizotëron një situatë e…
Për të folur për rritjen e papritur të rasteve të infeksionit nga covid-19 ishte e ftuar në studion e ABC…

Lajmet e fundit

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Sport

EKSKLUZIVE/“I fortë bëhesh kur paguan, Europa e shqiptarëve është një gënjeshtër…”, Takaj: Skënderbeun nuk e lë edhe nëse vendimi…

Qershori pritej të ishte muaji vendimtar për të ardhmen e Skënderbeut, por tani jemi futur në korrik dhe ankthi në klubin korçar po shtohet. Vendimi nga Gjykata Federale e Zvicrës...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!