Rritet numri i të infektuarve dhe viktimave nga Covid 19 në vendin tonë.Në përditësimin e të dhënave nga Ministria…
  Besimtarët bektashianë festojnë sot ‘Ditën e Hashures’, e cila konsiderohet si dita më e rëndësishme për ta. Dita e…
  “Shpërndarja gjeografike e rasteve pozitive ditore është si vijon: 68 raste në Tiranë, 10 në Elbasan, 9 në Durrës,…
  Shqipëria ka një infrastrukturë të dobët mjekësore, sidomos në burimet njerëzore, me numrin më të ulët të mjekëve dhe…
Në Mal të Zi rezultatet paraprake të KQZ-së tregojnë për një rezultat të ngushtë mes dy forcave politike që zhvilluan…
133 raste të reja janë konfirmuar në 24 orët e fundit nga 820 testime të kryera. Vatra kryesore vijon të…
  Rritet numri i të infektuarve me Covid 19 në vendin tonë, po ashtu edhe numri i viktimave. Në përditësimin…
  Në vetëm pak muaj, kanë falimentuar gati një e treta e bizneseve në vend dhe kanë dalë dhjetëra të…
Eksperti i shëndetit publik, Erion Dasho, përmes një postimi në rrjetet sociale shprehet se Komiteti Tektik anti-Covid ka bërë gafa…
  Duke qenë se shpërthimi epidemik nga infeksioni i COVID-19 vazhdon të evoluojë, është krijuar një vështirësi në transmetimin e…
  Përgatiti : Ekipi Anti-Covid i Heda Albania* Në disa vende të botës, përfshirë edhe Shqipërinë ka filluar të autorizohet…
Nga Ilir Nikolla Një miku im i vjetër, publicisti KOSTAQ XOXA u nda prej nesh.. E njoha nga afër pasionin…

Lajmet e fundit

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Politikë

Ish- deputeti i PD: Rama e ka futur vendin në qorrsokak të rrezikshëm. Koha për të zgjedhur po afron, duhet të ndryshojmë kurs!

Ish- deputeti i PD, Agron Shehaj ka përmendur dy probleme të Shqipërisë dukë akuzuar si fajtor Edi Ramën. Shehaj thtoë se Shqipërisë po i ikin djemtë dhe vajzat më të mira...

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

Politikë

Gjosha në Njësinë 5: Me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do t’i drejtohet qytetarëve me alternativën e saj për rikthimin e shpresës

  Ish-ministrja e Integrimit Klajda Gjosha ka zhvilluar një takim me qytetarët në njësinë 5. Gjosha thotë se me ose pa koalicione, me lista të hapura apo të mbyllura, LSI do...

Kërpaçi:Qeverisja e rilindjes e trajton Durrësin si një pronë private. Më 25 Prill, rinia do të ndërtojë me votë Shqipërinë ku të gjithë jetojnë të barabartë

Politikë

Kërpaçi:Qeverisja e rilindjes e trajton Durrësin si një pronë private. Më 25 Prill, rinia do të ndërtojë me votë Shqipërinë ku të gjithë jetojnë të barabartë

  Ish-deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi është takuar me të rinj në qytetin e Durrësit, nga ku jep edhe një mesazh. Kërpaçi shkruan se qeverisja e rilindjes e trajton qytetin e...