Gashi surprizon fansat, ‘Hajdeni në koncert me mua’

Tuesday, 17 December 2019 17:31

Gashi është këngëtari me origjinë shqiptare që po arrin sukses të jashtëzakonshëm në Shtetet e Bashkuara të Amerikës falë hiteve të tij.

Ai gjithashtu është tejet miqësor me fansat e tij për të cilët shpesh herë organizon festa apo dhe dhuron bileta koncertesh. Këtë rradhë Gashi ka menduar për ata të cilët nuk kanë shoqërues me vete në koncertin e tij.

Me anë të një postimi në Instagram reperi fton të gjithë personat që nuk kanë shoqerues të takohen me të dhe të shkojnë në koncert së bashku.

“Të gjjithë fansat që do vijnë në shfaqjen time vetëm dhe kanë frikë të qëndrojnë vetëm të më takojnë mua tek autobusi im dhe të vijnë me mua në shfaqje. Jeni me mua. Mos e humbisni shoë-n vetëm sepse keni frikë të rrini vetëm” shkroi Gashi duke lënë të surprizuar shumë persona me këtë gjest

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Login to post comments

Lajmet e fundit

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Kronikë

3 të vrarë në Memaliaj/ Vritet babai i Tik Kalemit, viktimë dhe kamarieri e një klient i lokalit

Një atentat mafioz me tre viktima dhe një të plagosur është regjistruar mesnatën e kaluar në Memaliaj, ku shënjestër e atentatit kanë qenë anëtarë të fisit Kalemi. Sipas autoriteteve policore, ngjarja...

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

Kronikë

Vetëvrasja e Ibros, pas sekuestrimit të miliona eurove dhe mikrobankës së kredive: Akuzat ndaj tij dhe grupit

  Vetëvrasja e Olsi Obros, njerit prej të akuzuarëve për mashtrimin e rëndë të qytetarëve duke i zhvatur me mikrokreditë, bashkëshortja e të cilit gjithashtu Elda Ibro, administratore e Micro Credit Albania...

Pallati në ndërtim ku kreu vetëvrasjen Ibro, koha kur ndodhi ende nuk dihet

Kronikë

Pallati në ndërtim ku kreu vetëvrasjen Ibro, koha kur ndodhi ende nuk dihet

  Policia ka zbarkuar paraditen e kësaj të shtune pranë një pallati në ndërtim tek ish-stacioni i trenit, pranë Dispanscerisë së Tiranës, ku është gjetur pa jetë, me shumë gjasa i hedhur...