‘G-Class’ me shpejtësi rrufe, pamjet e aksidentit të çiftit me fëmijën 3 muajsh

Diel, 08 May 2022 16:42

 

Ky është momenti kur mjeti ‘Mercedes G-Clas’ përplas çiftin dhe foshnjen 3 muajsh në Tiranë. Këto janë momentet e rëndë që la të shokuar kalimtarët e rastit dhe në gjendje të rëndë çiftin.

Ata janë dërguar në spital për të marrë ndihmën e duhur mjekësore, ndërsa shoferi i mjetit Ajas Sulejmeni me targa të huaja ka braktisur mjetin.

Në video shihet mjeti i cili kalon me të kuqe dhe përplas çiftin.

Drejtuesi i mjetit ndalon pranë e më pas largohet. Pranë të plagosurve kanë mbërritur kalimtarët të cilët ndihmuan dhe lajmëruan ambulancën. /Dosja.al

Modifikuar më Diel, 08 May 2022 16:55
Login to post comments

Lajmet e fundit

“Rithemelimi” padit kryetarin e Gjykatës së Tiranës

Politikë

“Rithemelimi” padit kryetarin e Gjykatës së Tiranës

  Komisioni i Rithemelimit ka ngritur padi ndaj kryetarit të Gjykatës së rrethit Gjyqësor Tiranë, Flamur Kapllanit dhe kancelarit Donald Xhelili. Rithemelimi akuzon zyrtarët për “Shpërdorim detyre”. “Në vijim të qëndrimit të bërë...

Tallja me Alibeajn/ Analistët: Fitoi të drejtën që ia jep Kushtetuta

Politikë

Tallja me Alibeajn/ Analistët: Fitoi të drejtën që ia jep Kushtetuta

  Enkelejd Alibeaj vazhdoi farsën presidenciale një ditë më parë, duke arritur kulmin pasi deklaroi se kishte arritur një marrëveshje. E ashtuquajtura marrëveshje, parashikon që opozita të propozojë kandidatë në raundet humbëse...

Petrit Vasili:17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!

Politikë

Petrit Vasili:17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj!

17 maji i 2017 e polli sot këlyshin e 18 majit ose incenerator-marreveshjen Balla Alibeaj! Ne fund te estrades se këlyshit te 18 majit, Rripi i pantallonave te Rames do te...