Fotot e divizioneve komuniste nga Shqipëria në Kosovë

E mërkurë, 27 November 2019 19:34

Së fundmi, krahas “heronjve” problematikë janë vënë në bulevard në formë portative pranë institucioneve si Kuvendi dhe Këshilli i Ministrave, edhe disa qoka të fundit. Në këto qoka kanë futur fotot e divizioneve komuniste në Kosovë e trevat  shqiptare në Jugosllavi, si ajo e delegatëve të Divizionit të 6, mbas një takimi me edhe rininë e ushtrisë jugosllave, (ndër të cilët edhe Ramiz Alia). Ndërsa në Kosovë kanë një nam të keq këto forca, ende komunistët e Shqipërisë krenohen me këta “çlirimtarë”. Asnjë foto nuk ka diçiturë. Ndërsa vëllezërit tanë po ndihmojnë në këto ditë të vështira tërmeti, gjejnë në mes të Tiranës kësi fotosh.

1 koment

  • Përgjigju JanBrura

    Zithromax Annostus cialis buy online usa Buy Cheap Generic Cialis Cialis Fluoxetine Uk Buy

    Saturday, 04 Prill 2020 01:27 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruaja rezultoi me Covid-19, karantinohet familja e mjekut

Aktualitet

Gruaja rezultoi me Covid-19, karantinohet familja e mjekut

Covid hyn në shtëpinë e mjekut të spitalit të Krujës Ardian Mata. “Kruja po bëhet një vatër shumë e nxehtë i bëj thirrje ministrisë dhe ISHP-së të vijë të shikojë situatën...

Prokuroria nis hetimet për efektivët që dhunuan të miturin te Liqeni Artificial

Politikë

Prokuroria nis hetimet për efektivët që dhunuan të miturin te Liqeni Artificial

Prokuroria ka nisur hetimet mbi punonjësit e policisë, të cilët ushtruan dhunë pak ditë më parë ndaj një 15-vjeçari në zonën e liqenit Artificial në Tiranë. Prokuroria ka kërkuar me vendim...

Kryeministri Hoti prezanton emrat e kabinetit të ri qeveritar të Kosovës

Politikë

Kryeministri Hoti prezanton emrat e kabinetit të ri qeveritar të Kosovës

Avdullah Hoti ka rezantuar sot në Kuvendin e Kosovës emrat e kabinetit qeveritar ku do të ketë 4 zv.kryeministra e 16 ministra. Besnik Tahiri i AAK’së do të jetë zëvendëskryeministri i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!