Aktorja e njohur turke ndahet nga i dashuri, po planifikonin....

Premte, 13 Prill 2018 20:40

Aktorja e famshe turke Asli Enver e cila u bë e njohur në Shqipëri për shkak të filmit ‘’ Nusja nga Stambolli” i ka dhënë fund lidhjes 3-vjeçare me të dashurin Murat Boz me të cilin po planifikonin edhe dasmën.

Mësohet se pas një krisje midis tyre, Asli është larguar nga shtëpia ku jetonin sëbashku.

Ata u njohën në sheshxhirimin e filmit ‘ kardesim Benem’ ndërsa fotot e përbashkëta nga Instagrami nuk i kanë fshirë akoma.

Çifti është ndarë edhe herë tjetër prandaj shpresojmë që të mund të rikthehen përsëri.

Modifikuar më Premte, 13 Prill 2018 20:42

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!