Foto/ Femrat e kolme janë...

Premte, 13 Prill 2018 20:44

Nuk janë të paktë ata që i paragjykojnë femrat e kolme si jo seksi, duke krijuar edhe stereotipe në shoqëri që vetëm femrat elegante janë më të preferuara.

Kjo fotogaleri do t’ju bëj të ndryshoni mendim.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Modifikuar më Premte, 13 Prill 2018 21:00

2 komente

  • Përgjigju Sandogy

    Achat Kamagra Le Mans https://bbuycialisss.com/ - order cialis cheap generic cialis australia Cialis Keflex Effect On Staphylococcus Aureus

    Saturday, 20 June 2020 05:52 komentuar nga Sandogy
  • Përgjigju JanBrura

    Cafergot Available In Canada generic cialis from india Cialis Alternative Naturali Cialis Cephalexin And Cats Ear Infection

    Saturday, 28 Mars 2020 12:37 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!