Meshkujt e këtyre shenjave të zodiakut nuk e meritojnë dashurinë tuaj

Premte, 22 November 2019 13:03

GAFORRJA: Vajza nëse në jetën tuaj sapo ka hyrë një mashkull Gaforre, mos u mendoni dy herë për t’i dhënë duart. Na besoni, do t’i kurseni vetes shumë probleme. Burrat dhe djemtë e lindur në këtë shenjë janë po aq , a mos më shumë dramatikë, sa femrat Gaforre. Nuk janë kurrë të kënaqur me atë që ju bëni në lidhje, dinë vetëm të ankohen, të viktimizohen dhe mendojnë se duhet t’u shkoni gjithmonë pas fillit. Me pak fjalë, nuk meritojnë as kohën dhe dashurinë tuaj.

AKREPI: Sharmi i Akrepit nuk ka të krahasuar me asgjë tjetër. Ai do përpiqet t’ju bëjë për vete me të gjitha mënyrat, duhet ta pranojmë që është një nga shenjat më karizmatike dhe joshëse të zodiakut, por vetëm më pas shfaq fytyrën e tij të vërtetë.  Mashkulli Akrep është manipulator i lindur dhe xheloz i sëmurë. I pëlqen t’i rrotullojë gjërat sipas qejfit të tij, duke të bërë të ndihesh keq sepse nuk je në lartësinë e tij. Të duhen akoma arsye për të mos i besuar?

PESHQIT: Me siguri u habitët që gjetët edhe Peshqit në mesin e shenjave që duhet të shmangni, por ja që edhe shenja më romantike e zodiakut ka anët e saj të errëta. Burrat dhe djemtë e lindur në këtë shenjë janë kokëfortë dhe fatalistë, nuk duan ta pranojnë se në lidhje ka edhe momente dobësie, por mendojnë direkt fundit. Ata do t’ju persekutojnë gjithë kohës me dyshime, pyetje të pafundme dhe presion të vazhdueshëm për të mos i lënë, kur në të vërtetë ju as që e mendoni diçka të tillë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Politikë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

Politikë

Luan Baci publikon videon nga protesta te Albpetrol: Punonjësit kërkojnë pagat që u takojnë me ligj

  Përmes një video të publikuar në facebook, ish deputeti i PD-së, Luan Baçi shkruan se ndodhet pranë protestuesvë të Albpetrol. Baci thotë se ata po kërkojnë pagat që u takojnë...

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Lifestyle

U mbyll nga pandemia e COVID-19, hapet pas më shumë se 130 ditësh “La Scala” në Milano

Pas më shumë se 130 ditësh mbyllje, për shkak të pandemisë së koronavirusit, shefi i ‘La Scala-s”, Dominique Meyer, rihapi dyert e teatrit milanez dhe mirëpriti spektatorët.“Hera e fundit që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!